text_tech_spec
Комплектація - аргонодуговая горелка, кабель с зажимом массы, кабель с держателем электрода, молоток с щёткой, сварочная маска
;
Гарантія - 12 мес
;
Потужність - 5800 Вт
;
Частота з ети - 50 Гц
;
Діапазон регулювання струму - 10 - 200 А
;
Клас захисту - IP21
;
Клас ізоляції - H
;
Діаметр електродів - 1.6 - 4.0 мм
;
Кількість фаз - одна
;
Напруга - 220 В
;
Габарити - 460 х 200 х 250 мм
;
Вага - 8.2 кг
;
text_tech_spec
* Клас захисту - IP21S
;
Довжина кабелю - 2,5 м
;
Зварювальний струм - 20-140 А
;
потужність - 6,3 кВт
;
ККД - 85%
;
Коефіцієнт потужності - 0,73
;
Діаметр електродів - 1,6-5 мм
;
Напруга - 160-260 В
;
Габарити - 36 месяцев от производителя
;
Вага - 4 кг
;
Габарити упаковки - 356Х168Х257 мм
;
text_tech_spec
Комплектація - аргонодуговая горелка, кабель с зажимом массы, кабель с держателем электрода, молоток с щёткой, сварочная маска
;
Потужність - 6600 Вт
;
Частота з ети - 50 Гц
;
Діапазон регулювання струму - 10 - 250 А
;
Клас захисту - IP21
;
Клас ізоляції - H
;
Діаметр електродів - 1.6 - 5.0 мм
;
Кількість фаз - одна
;
Напруга - 220 В
;
Габарити - 460 х 200 х 250 мм
;
Вага - 8.2 кг
;
text_tech_spec
Потужність - 4000 Вт
;
Частота з ети - 50 Гц
;
Робоча напруга - 17.2 - 26 В
;
Діапазон регулювання струму - 10-180 А
;
ККД - 85 %
;
Клас захисту - IP23
;
Клас ізоляції - B
;
Діаметр електродів - 1.6-3.2 мм
;
Кількість фаз - одна
;
Напруга - 220 В
;
* струм - 17 А
;
Габарити - 376 x 172 x 304 мм
;
Вага - 8 кг
;
text_tech_spec
Гарантія - 12 мес
;
Потужність - 4500(TIG); 6200(MMA) Вт
;
Частота з ети - 50 Гц
;
Діапазон регулювання струму - 10-200 А
;
ККД - 85 %
;
Клас захисту - IP21
;
Клас ізоляції - F
;
Кількість фаз - одна
;
Напруга - 220 В
;
Габарити - 480х160х320 мм
;
Вага - 12.5 кг
;
text_tech_spec
Гарантія - 60 месяцев
;
Довжина кабелю - 2,5 м
;
Зварювальний струм - 30-160 А
;
Потужність - 3.84 кВт
;
ККД - 80%
;
Діаметр електродів - 1,6-4 мм
;
Коефіцієнт потужності - 0,73
;
Напруга - 160-230 В
;
Габарити - 475х280х335 мм
;
Вага - 9,5 кг
;
text_tech_spec
Гарантія - 12 месяцев
;
Зварювальний струм - 5-200 А
;
потужність - 7,9 кВт
;
Діаметр електродів - 1,6-3 мм
;
Напруга - 230 В
;
Вага - 19,5 кг
;
text_tech_spec
Гарантія - 12 месяцев
;
Режим роботи - AC, DC, DС Pulsе
;
Тип - инверторный
;
астота мережі - 50 Гц
;
Довжина - 443 см
;
Висота - 238 см
;
Ширина - 200 см
;
Клас інструменту - профессиональный
;
Клас захисту - IP 21
;
Діаметр електродів - 1,6-5,0 мм
;
Напруга - 220-240 В
;
Аргонно-дугова зварка - це термічний спосіб створення нероз'ємних з'єднань металевих деталей за допомогою електричної (зварювальної) дуги, здійснюваний в середовищі інертного газу аргону. Застосовується для зварювання кольорових (неферомагнітних) металів, у тому числі алюмінію, магнію, титану, нікелю та ін.
Принцип такий зварювання полягає в нагріванні крайок зварюваного матеріалу і присадки в інертному середовищі. Таким чином, виключається вплив на якість шва атмосфери, зокрема кисню, який, при зварюванні кольорових металів мають властивість під впливом температури в ході фізико-хімічної реакції утворювати пори і каверни на стику деталей, що зварюються. Це вкрай негативно позначається на міцності з'єднання, тому спосіб зварювання металів в інертному середовищі переслідує єдину мету - не допустити участь в реакції перерахованих вище газів.
Розрізняють декілька методів аргонно-дугового зварювання:
З використанням плавиться електрода або зварювання TIG, від англ. Tungsten Inertial Gas - «зварювання в інертному середовищі вольфрамовим не плавиться,», альтернативна абревіатура - WIG. Незважаючи на те, що назва методу поклало використання в якості електрода вольфраму або його сплавів, в даний час широко застосовуються графітові електроди, або виготовлені з інших матеріалів, температура плавлення яких менше температури зварювання.
Технологія полягає в тому, що електрод лише створює в інертному середовищі дугу, зберігаючи при цьому свою цілісність, а зварювання відбувається за допомогою присадочного матеріалу, що подається в зону плями максимального нагріву. З одного боку, такий спосіб дозволяє створювати зварні шви з заданими характеристиками, з іншого - ручне зварювання TIG вимагає від зварника значною кваліфікації, так як потрібно одночасно витримувати відстань від електрода до зварюваної поверхні і подавати присадний матеріал. Тому найбільш ефективним є застосування зварювальних роботів.
З використанням плавиться електрода з покриттям з присадочного матеріалу, ММА (від англ. Manual Metal Arc - ручне зварювання металу). Такий спосіб полягає в тому, що для зварювання застосовують штучний електрод з оболонкою з присадочного матеріалу. Таким чином, він поєднує функції електрода і присадки. Як випливає з розшифровки абревіатури, метод ММА застосовується для ручного зварювання алюмінію, як менш трудомісткий в порівнянні з TIG.
Відомі також інші технології зварювання в інертному середовищі - за допомогою електродного дроту (MIG / MAG), але вони не здійсненні в побутових умовах, так як вимагають використання зварювальних напівавтоматів.
Розвиток технологій дозволяє купити аргонно-дугове зварювання, як для професійного, так і побутового застосування.
Де купити аргонно-дугове зварювання?
Існує кілька типів зварювальних апаратів, зокрема для зварювання алюмінію. Відмінності різних моделей полягають у використанні різних видів струму.
Апарати, що використовують для створення зварювальної дуги змінний струм, мають певні недоліки. Основний з них - під час зміни полюса при проходженні через нуль зварювальний дуга загасає. Це може негативно позначатися на якості зварного шва. Крім того, вони досить громіздкі через конструктивних особливостей.
Тому найбільшого поширення набули зварювальні апарати для инверторной зварювання алюмінію. Їх принцип дії заснований на перетворенні змінного струму в постійний за допомогою інвертора (випрямляча), який згодом в результаті роботи високочастотного трансформатора перетворюється в постійний струм високої частоти. Таким чином, досягається стабільність зварювальної дуги. Інверторні зварювальні апарати також дозволяють змінювати полярність підключення електродів, що дуже важливо для забезпечення різних режимів процесу.
Деякі моделі мають режим перемикання струму - в залежності від умов роботи можна використовувати як змінний, так і постійний.
Характерними представниками такого класу обладнання є моделі Титан ПАД200 AC \ DC, Тesla Тig, Іскра TIG, Jasiс TIG, Kaiser TIG і інші, призначені для виконання аргонно-дугового зварювання. Вони мають невелику вагу і компактні габаритні розміри, зручні для транспортування. Підтримують безконтактний спосіб підпалу зварювальної дуги, обладнані вбудованими системами охолодження і термозахисту. Окремі моделі здатні працювати при різних режимах струму - AC \ DC (постійного / змінного). З огляду на функціональні можливості, стоять такі апарати аргонно-дугового зварювання відносно недорого.
Щоб купити аргонно-дугове зварювання правильної моделі, слід враховувати кваліфікацію зварника і режим виконання робіт.
Застосування сучасних технологій дозволяє виробляти аргонно-дугове зварювання недорого. Купити аргонно-дугове зварювання за вигідною ціною можна в інтернет-магазині компанії «Центр Технічних Рішень». Отримати придбаний товар можна в будь-якому населеному пункті України, також є можливість здійснити самовивіз апаратів для аргонно-дугового зварювання з офісів компанії.
До послуг покупців різні форми оплати. На весь придбаний товар поширюється гарантія виробника.