Пили шабельні купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Пили шабельні

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Пила шабельна Forte RS 910 V, Forte RS 910 V, Пила шабельна Forte RS 910 V фото, продажа в Украине
Код товара: 31974
  text_tech_spec
  Довжина ходу - 20 мм ; Потужність - 910 Вт ; Частота ходу - 0-2800 ход/мин ; Глибина пропила в дереві - 115 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 2,21 кг ;
1805 грн.
Сабельная ножівка Sturm RS8812, Sturm RS8812, Сабельная ножівка Sturm RS8812 фото, продажа в Украине
Код товара: 34649
  text_tech_spec
  Комплектація - Сабельная ножовка; Пильне полотно по дереву - 1 шт.; Пильне полотно по металу - 1 шт.; Шестиграний ключ - 1 шт.; Инструкция по эксплуатации - 1 шт.; ; Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 1200 Вт ; Глибина різу - древесина - 115 мм / сталь - 5 мм; ; Амплітуда коливань - 20 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 2,75 кг ;
2230 грн.
Сабельная пила Flex RS 11-28 (432776), Flex RS 11-28, Сабельная пила Flex RS 11-28 (432776) фото, продажа в Украине
Код товара: 31758
  text_tech_spec
  Країна виробник - Германия ; Довжина кабелю - 4 м ; Максимальна товщина розпилу - 230 мм ; Потужність - 1100 Вт ; Хід пили - 28 мм ; Число ходів - 0-2700 /мин ; Товщина різу (алюміній) 200 Н / мм? - 20 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 3,6 кг ;
6446 грн.
Сабельная пила KRAISSMANN 710 US 20
Код товара: 34064
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Довжина полотна - 115 мм ; Довжина ходу - 20 мм ; кількість коливань в хвилину - 2600 кол/мин ; Потужність - 710 Вт ; Глибина пропила в металі - 10 мм ; Глибина пропила в дереві - 115 мм ; Напруга - 230 В ; Вага - 2,9 кг ;
1424 грн.
Пила шабельна HITACHI CR10DL BASIC
Код товара: 6508
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 ; Частота ходу - 0 — 2700 ; Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 13 ; Ємність акумулятора - 1.5 ; Напруга - 10.8 ; Габарити - 370х320х110 ; Вага - 1.2 ;
1563 грн.
Пила шабельна ТИТАН БСП71
Код товара: 26606
  text_tech_spec
  Комплектація - Два лезвия ; Частота ходу - 0-2800 ход/мин ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 710 Вт ; Хід пили - 28 мм ; Напруга - 230 В ;
1748 грн.
Пила шабельна Forte RS 910 V, Forte RS 910 V, Пила шабельна Forte RS 910 V фото, продажа в Украине
Код товара: 31974
  text_tech_spec
  Довжина ходу - 20 мм ; Потужність - 910 Вт ; Частота ходу - 0-2800 ход/мин ; Глибина пропила в дереві - 115 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 2,21 кг ;
1805 грн.
пила шабельна RYOBI CRP1801DM
Код товара: 1987
  text_tech_spec
  Частота ходу - 3000 ; Джерело живлення - аккумулятор ; Хід пили - 22 ; Напруга - 18 ; Вага - 1.8 ;
2032 грн.
Сабельная ножівка Sturm RS8812, Sturm RS8812, Сабельная ножівка Sturm RS8812 фото, продажа в Украине
Код товара: 34649
  text_tech_spec
  Комплектація - Сабельная ножовка; Пильне полотно по дереву - 1 шт.; Пильне полотно по металу - 1 шт.; Шестиграний ключ - 1 шт.; Инструкция по эксплуатации - 1 шт.; ; Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 1200 Вт ; Глибина різу - древесина - 115 мм / сталь - 5 мм; ; Амплітуда коливань - 20 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 2,75 кг ;
2230 грн.
Пила шабельна ТИТАН БСП85
Код товара: 7004
  text_tech_spec
  Частота ходу - 300-2700 ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 850 ; Напруга - 220 ; Вага - 2 ;
2233 грн.
Пила шабельна RYOBI RRS1801M
Код товара: 14210
  text_tech_spec
  Частота ходу - 3100 ; Джерело живлення - сеть ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 180 ; Розмір пильного полотна - 300x19 ; Напруга - 18 ; Вага - 1.9 ;
2367 грн.
На основі 1 відгуків.
Пила шабельна RYOBI LRS180
Код товара: 7801
  text_tech_spec
  Частота ходу - 3000 ; Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 22 ; Ємність акумулятора - 1.7 ; Напруга - 18 ; Вага - 1.9 ;
2491 грн.
Пила шабельна Einhell TC-AP 650 E, Einhell TC-AP 650 E, Пила шабельна Einhell TC-AP 650 E фото, продажа в Украине
Код товара: 30937
  text_tech_spec
  Товщина полотна - 0.5 - 1.4 мм ; Потужність - 650 Вт ; Тип - ножовка ; Частота холостого ходу - 3000 об/мин ; Вид - ручная ; Глибина пропила в металі - 10 мм ; Глибина пропила в дереві - 150 мм ; Вага - 2,8 кг ; Габарити упаковки - 490 x 81 x 184 мм ;
2645 грн.
Пила шабельна Vitals Master TZ 1585GNvql, Vitals Master TZ 1585GNvql, Пила шабельна Vitals Master TZ 1585GNvql фото, продажа в Украине
Код товара: 35230
  text_tech_spec
  Комплектація - Пила, кейс, 3 полотна по дереву, 3 по металлу ; Гарантія - 36 месяцев от производителя ; Глибина пропила в плас ике - 60 мм ; * Потужність - 850 Вт ; Швидкість обертання - 0-2800 об/мин ; Глибина пропила в металі - 5 мм ; Глибина пропила в дереві - 150 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 2,65 кг ; Габарити упаковки - 485х120х225 мм ;
2649 грн.
Пила шабельна Titan PRS13L, Titan PRS13L, Пила шабельна Titan PRS13L фото, продажа в Украине
Код товара: 37250
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Кількість оборотів - 800-3000 об/мин ; Глибина пропила 90 ° / 45 ° - алюминий - 24 мм; дерево - 250 мм ; Довжина ходу - 28 мм ; * Потужність - 1200 Вт ; Глибина пропила в металі - 12 мм ; Вага - 3,5 кг ;
2896 грн.
Пила шабельна BLACK & DECKER KS880EC, BLACK&DECKER KS880EC, Пила шабельна BLACK & DECKER KS880EC фото, продажа в Украине
Код товара: 4460
  text_tech_spec
  Частота ходу - 0-4500 ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 0.4 ; Хід пили - 10 ; Напруга - 220 ; Вага - 1.9 ;
3200 грн.
Сабельная пила 18 В ONE + R18RS RYOBI R18RS-0
Код товара: 31465
  text_tech_spec
  Тип двигуна - щеточный ; Джерело живлення - аккумулятор ; Швидкість руху - 2900 об/мин ; Тип аку ора - Li-lon/Ni-Cd ; Глибина різу - 200 мм ; Напруга - 18 В ; Вага - 2,4 кг ;
3530 грн.
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR 183 Z
Код товара: 32504
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Кількість оборотів - 3000 об/мин ; Рівень шуму - 77 дБ ; Глибина розпилу ( дерево) - 50 мм ; Глибина розпилу труб (90 °) - 50 мм ; Довжина ходу - 13 мм ; Тип аку ора - Li-ion ; Напруга - 18 В ; Габарити - 392 x 81 x 209 мм ; Вага - 1,8 кг ;
3776 грн.
пила шабельна RYOBI CRS1803
Код товара: 10023
  text_tech_spec
  Частота ходу - 2500 ; Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 30 ; Ємність акумулятора - 2 ; Напруга - 18 ; Вага - 3.9 ;
3784 грн.
Пила шабельна RYOBI ERS80V
Код товара: 9875
  text_tech_spec
  Частота ходу - 3000 ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 800 ; Хід пили - 12-150 ; Напруга - 220 ; Вага - 2.8 ;
4026 грн.
Пила шабельна RYOBI ERS80VHG, RYOBI ERS80VHG, Пила шабельна RYOBI ERS80VHG фото, продажа в Украине
Код товара: 9864
  text_tech_spec
  Частота ходу - 3000 ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 800 ; Хід пили - 12-150 ; Напруга - 220 ; Вага - 2.8 ;
4320 грн.
Пила шабельна HITACHI CR10DL
Код товара: 1973
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 ; Частота ходу - 0 — 2700 ; Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 13 ; Ємність акумулятора - 1.5 ; Напруга - 10.8 ; Габарити - 370х320х110 ; Вага - 3.1 ;
4460 грн.
Сабельная пила Ryobi RRS1200-K
Код товара: 31202
  text_tech_spec
  Кількість оборотів - 3000 об/мин ; Потужність - 1200 Вт ; Глибина різу - 20 мм. металл; 24 мм. алюминий; 200 мм дерево ; Амплітуда коливань - 30 мм ; Напруга - 220 В ; Вага - 5,25 кг ;
4566 грн.
Пила шабельна RYOBI CR1201
Код товара: 9791
  text_tech_spec
  Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 13 ; Ємність акумулятора - 1.2 ; Напруга - 12 ; Вага - 1.18 ;
4709 грн.
Пила шабельна MAKITA BJR181Z
Код товара: 25443
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Частота ходу - 2900 ход/мин ; Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 28 мм ; Ємність акумулятора - 3 Ач ; Напруга - 18 В ; Габарити - 499x91x234 мм ; Вага - 3.7 кг ;
4756 грн.
Пила шабельна MAKITA JR3050T
Код товара: 1693
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 ; Частота ходу - 0-2800 ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 1.01 ; Хід пили - 28 ; Напруга - 220 ; Вага - 3.2 ;
5262 грн.
Пила шабельна MILWAUKEE C12 HZ
Код товара: 7253
  text_tech_spec
  Частота ходу - 3000 ; Джерело живлення - аккумулятор ; Тип аку ора - Li-Ion ; Хід пили - 13 ; Ємність акумулятора - 1.5 ; Напруга - 12 ; Вага - 1.2 ;
5452 грн.
Сабельная акумуляторна пила Flex RS 29 18. 0 FL (417874), Flex RS 29 18.0 FL (417874), Сабельная акумуляторна пила Flex RS 29 18. 0 FL (417874) фото, продажа в Украине
Код товара: 34094
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Хід пили - 29 мм ; Ємність акумулятора - 2,5 / 5 Ач ; Число ходів - 0-3100 ход/мин ; Напруга - 18 В ; Вага - 2,9 кг ;
5514 грн.

Пили шабельні