Сигналізації купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Сигналізації

Виберіть підкатегорію

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Кімнатна сирена CnM SECURE ФЛЕЙТА М
Код товара: 18957
Технічні характеристики: Тип сирени: дротова Тип оповіщення: звуковий Гучність сирени: 90 дБ Матеріал корпусу: пластик ..
83 грн.
Светозвуковая вулична сирена CnM SECURE ОСЗ-3
Код товара: 18958
Технічні характеристики: Тип сирени: дротова Тип оповіщення: світлозвуковий Гучність сирени: 95 дБ Матеріал корпусу: метал Наявність вбудованої батареї: немає Захист від злому Тампере: є CnM SECURE ОСЗ-3 & ndash компактна, дротова сирена, виконана в ант..
250 грн.
Кімнатна светозвуковая сирена LifeSOS LD-87
Код товара: 18904
Технічні характеристики: ..
295 грн.
Бездротовий датчик освітленості LifeSOS MX -3L
Код товара: 19602
Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий об'єкт детектування: освітленість ..
352 грн.
Бездротовий датчик відкриття LifeSOS MX-3D
Код товара: 19587
Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий Тип монтажу: накладний Опис товару: Бездротовий датчик відкриття LifeSOS MX-3D & ndash надійний, бездротової, малогабаритний датчик. Малі габарити датчика дозволяють встановити його практично в будь-якому місці. Для..
367 грн.
Бездротовий датчик відкриття LifeSOS TX-3DS
Код товара: 19588
Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий Тип монтажу: накладний Поріг спрацьовування: 1 сантиметр Можливість зовнішнього застосування: немає Можливість монтажу на металеві двері, ворота: немає малогабаритний, повністю бездротової датчик, завдяки чому д..
530 грн.
Бездротовий датчик затоплення LifeSOS TX-3FS
Код товара: 19172
Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий ..
582 грн.
Бездротовий датчик температури LifeSOS TP-3
Код товара: 19595
Технічні характеристики: Тип датчика: LifeSOS TP-3 & ndash надійний, повністю бездротової датчик, завдяки чому простий в монтажі і не вимагає підключення проводами. Застосовується для визначення температури повітря в приміщенні. При зміні температури на 1 про З відправляє інформаці..
674 грн.
Бездротовий датчик руху LifeSOS PIR-3SP
Код товара: 19591
Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий найпоширеніший елемент охоронних сигналізацій. Визначає рух людини в приміщенні, що охороняється на відстані до 12 метрів . Завдяки мікропроцесорної обробці сигналу датчик захищений від помилкових спрацьовувань. Ч..
850 грн.
Бездротовий датчик розбиття скла LifeSOS TX-3GS
Код товара: 19589
Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий Тип сенсора: контактний Діяльність детектування: 9 метрів Частота передачі: 868 МГц Максимальна відстань між бездротовими датчиками і централлю: 300 метрів Потужність радіопередавача датчиків: 10 мВт ..
851 грн.
Інфрачервоний бар'єр СТРАЖ П-72100
Код товара: 18918
Опис товару: інфрачервоний бар'єр СТРАЖ П-72100 - 2-х променевої інфрачервоний бар'єр, дуже ефективний, надійний спосіб захисту периметра. Дана модель має дальність дії 100 м. Складається з двох компонентів: приймача і передавача, які розміщуються в зоні прямої видимості один н..
1295 грн.
інф асний бар'єр СТРАЖ П-7230
Код товара: 18916
Технічні характеристики: br> Інфрачервоний бар'єр СТРАЖ П-7230 - надійний охоронець вашої території. Складається з двох компонентів: приймача і передавача, які розміщуються в зоні прямої видимості один навпроти одного на відстані до 30 метрів. Утворюють невидимий бар'єр висотою 17 ..
1295 грн.
Інфрачервоний бар'єр СТРАЖ П-7260
Код товара: 18917
Технічні характеристики: Тип бар'єру: провідний Тип детектування: інфрачервоні промені Кількість променів: 2 Висота бар'єру: 170 мм Максимальна відстань між компонентами бар'єру: 60 м Розміри: 170х80х70 мм Вага: 300 г кожен Гарантія: 12 місяців ..
1295 грн.
Сигналізатор руху RYOBI RP4300 LIGHT (AP4021)
Код товара: 25725
    text_tech_spec
    Комплектація - установочный кронштейн, пульт дистанционного управления ; Країна виробник - Япония ; Тип датчика - беспроводной ; Дальність детектування руху - 10 ; Горизонтальний кут детектування - 110 ; Тип установки - крепление на стену ; Робоча напруга - 4 ; Вага - 0.25 ;
1357 грн.
Сигналізатор руху з дистанційним управлінням RYOBI RP4300
Код товара: 7908
Опис товару: Сигналізатор руху з дистанційним управлінням RYOBI RP4300 LIGHT з харчуванням 4В. Переносним датчиком сигналізації руху надається можливість зберігати свою власність в безпеці, де б ви не знаходилися - в гаражі або будинку. Особливості і можливості моделі: ..
1909 грн.
GSM центральний блок СТРАЖ EVOLUTION
Код товара: 19876
Технічні характеристики: Кількість бездротових датчиків: необмежену Кількість зон: 12 Кількість номерів на дозвон: 3 Кількість телефонів для відправки SMS: 3 СТРАЖ EVOLUTION - застосовується для охорони абсолютно будь-яких об'єктів. Підтримує необмежену кількість..
4450 грн.
Комплект бездротової GSM сигналізації ВАРТИ AVIZOR KIT
Код товара: 19723
Технічні характеристики: ..
5908 грн.
Комплект бездротової MMS сигналізації ВАРТИ CYCLOP II KIT
Код товара: 19883
Технічні характеристики: Кількість номерів для оповіщення по SMS: 11 номерів Максимальна відстань між датчиками і централлю: 100 м Кількість бездротових зон: 15 макимальний кількість підключаються бездротових пристроїв: 15 кількість входів для шлейфів дротяних датчиків: немає ..
8858 грн.
Комплект пожежно-охоронної системи LifeSOS LS-30 GSM KIT
Код товара: 19713
Технічні характеристики: Кількість входів для шлейфів дротяних датчиків: 2 входи Виходи для управління зовнішніми електроприладами (релейні): модуль управління електроприладами підключається опціонально Виходи для управління зовнішніми електроприладами (транзисторні): немає Ви..
9667 грн.
Бездротовий датчик температури і вологості LifeSOS TH-3, LifeSOS TH-3, Бездротовий датчик температури і вологості LifeSOS TH-3 фото, продажа в Украине
Код товара: 19596
  Технічні характеристики: Тип датчика: бездротовий Об'єкт детектування: вологість і температура Максимальна відстань між датчиками і централлю: 300 метрів Частота передачі: 868 МГц 23 мм Вага: 46 г Гарантія: 12 місяців  ..
612 грн.
Бездротовий датчик CO LifeSOS CO-M330, LifeSOS CO-M330, Бездротовий датчик CO LifeSOS CO-M330 фото, продажа в Украине
Код товара: 19597
  br>   Опис товару:   Бездротовий датчик CO LifeSOS CO-M330 & ndash застосовується для визначення критичного рівня CO в приміщенні, що охороняється. Датчик має маленькі габарити, харчується від батарейок, а сигнал передає по радіоканалу, завдяки..
1316 грн.