Колеса купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
  • ADI UPP (0)
  • BLACK&DECKER (0)
  • MIOL (0)
  • RYOBI (0)
  • SCHEPPACH (0)
  • ЭНЕРГОМАШ (0)
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Колеса

Виберіть підкатегорію

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Компресор для авто MIOL 81-117, MIOL 81-117, Компресор для авто MIOL 81-117 фото, продажа в Украине
Код товара: 7537
Компресор MIOL 81-117 - має міцний металевий корпус і автоматичний захист від перевантаження. Гумові ніжки забезпечують стійкість компресора під час роботи. Вбудований світлодіодний ліхтарик дозволить використовувати цей апарат в темний час доби. Компресор призначений для підкачки автомобільн..
872 грн.
Компресор для авто MIOL 81-115, MIOL 81-115, Компресор для авто MIOL 81-115 фото, продажа в Украине
Код товара: 7536
Автокомпресор MIOL 81-115 проведений з якісних матеріалів, що дозволяє використовувати цей апарат в різних умовах. Для зручності вбудований манометр для вимірювання тиску з двома шкалами (bar і psi). По досягненню високого тиску спрацьовує захист, автоматично припиняючи роботу пристрою. Автокомпр..
993 грн.
Повітряний автомобільний компресор Енергомаш АК-88350
Код товара: 10423
Опис товару: Повітряний автомобільний компресор Енергомаш АК-88350 харчується від автомобільної мережі 12 В і використовується для накачування шін.Імеет манометр для контролю рівня тиску. Оснащується ліхтариком для зручної накачування шин в темну пору суток.Ізготовлен з якісного мет..
1548 грн.
Компресор для авто MIOL 81-118, MIOL 81-118, Компресор для авто MIOL 81-118 фото, продажа в Украине
Код товара: 7595
Компресор MIOL 81-118 проведений з якісних матеріалів. Міцний металевий корпус надійно захищає від пошкоджень. Цей двох поршневий автокомпресор впорається з накачуванням коліс для вантажних автомобілів, де необхідний високий тиск. Під час роботи досить тихий. Миникомпрессор має автоматичний захис..
1675 грн.
Акумуляторний компресор RYOBI R18I- 0, RYOBI R18I-0, Акумуляторний компресор RYOBI R18I- 0 фото, продажа в Украине
Код товара: 25595
Як і інші товари японської фірми RYOBI акумуляторний компресор R18I-0 поєднує в собі практичність, продуктивність, високу якість і, звичайно ж, продуманий стильний дизайн в класичних для даного виробника салатово-чорних тонах. Дана модель відмінно підійде для повсякденного побутового застосування..
1976 грн.
Компресор для авто BLACK & DECKER ASI200, BLACK&DECKER ASI200, Компресор для авто BLACK & DECKER ASI200 фото, продажа в Украине
Код товара: 27168
Компресор BLACK & amp DECKER ASI200 відноситься до універсального пристрою, який в нагоді на багато випадків у житті. За допомогою вбудованого манометра можна виставити необхідний поріг тиску, при досягненні якого компресор автоматично відключається. Для того, щоб його можна було використов..
2368 грн.
Компресор SCHEPPACH CP 16
Код товара: 22934
Характеристики товара: Потужність: 1 кВт Тиск: 8 бар Кількість оборотів: 2300 об / хв Тип: Поршневий компресор Харчування: Електричний компресор Напруга: 220 В Кількість фаз: Однофазний компресор Вага: 6,5 кг Опис товару: Компресор SCHEPPACH CP 16 ..
3267 грн.
Автомобільний компресор BLACK & DECKER ASI 300, BLACK&DECKER ASI 300, Автомобільний компресор BLACK & DECKER ASI 300 фото, продажа в Украине
Код товара: 14767
  Технічні характеристики:   Автомобільний компресор BLACK & amp DECKER ASI 300 має невеликі розміри і малу вагу, легко поміщається в багажник автомобіля. Підключається до автомобільної розетки в 12 вольт або побутової мережі 220 вольт. ASI 300..
4160 грн.
DECKER CP 50/3
Код товара: 13201
Опис товару: Автомобільний компресор RYOBI CP180M ..
4651 грн.
Поршневий компресор AD2,2 / 100 CM, AD2,2/100 CM, Поршневий компресор AD2,2 / 100 CM фото, продажа в Украине
Код товара: 30810
    text_tech_spec
    Напруга - 220В ; Габарити - 1025х435х915мм ; Вага - 73кг ;
23781 грн.