Вуличні камери відеоспостереження купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Вуличні камери відеоспостереження

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Вулична камера відеоспостереження CnM SECURE W-700SN-40V-1
Код товара: 18774
Технічні характеристики: Дозвіл: 700 ТВЛ Кольорова зйомка: є Розмір матриці: 1/3 & ldquo Тип сенсора і його виробник: SONY CCD Процесор SONYEffio-E Кут огляду по горизонталі: 48-72 & deg Кут огляду по вертикалі: 44-60 & deg Баланс білого: автоматичний ..
1327 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-210C-10
Код товара: 22479
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 380 ТВЛМатріца кольорова 1/3 "CMOSМінімальная освітленість 0 Люкс (ІК вкл.) Затвор 1/60 ~ 1 / 2000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоного підсвічування: естьДа..
1340 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-120N- 20
Код товара: 22480
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 420 ТВЛМатріца кольорова 1/4 "SHARP CCDМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоного підсвічува..
1497 грн.
Вулична камера відеоспостереження CnM SECURE W-700SN-60V -1
Код товара: 19052
Технічні характеристики: Дозвіл: 700 ТВЛ / Strong> Вулична Варіфокальний камера відеоспостереження CnM SECURE W-700SN-60V-1 & ndash високоякісна камера, призначена для використання на вулиці при будь-яких погодних умовах в будь-який час року. У конструкції камери заст..
1669 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-251N-20
Код товара: 22483
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 600 ТВЛМатріца кольорова 1/3 "SHARP CMOSМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоного підсвічув..
1852 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-220S-20
Код товара: 22481
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 420 ТВЛМатріца кольорова 1/3 & raquo SONY CCDМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоного під..
1970 грн.
Код товара: 22484
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 420 ТВЛМатріца кольорова 1/3 "SONY Super HAD II CCDМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоног..
2167 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-121S-50
Код товара: 22502
Характеристики товара: Камера Дозвіл 420 ТВЛ Матриця кольорова 1/4 "SONY CCD Мінімальна освітленість 0 Люкс ( при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000с Баланс білого автоматичний Компенсація задньої засвітки автоматична Регулювання посилення автоматична Наявність інфрачервоно..
2601 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-240S-20
Код товара: 22482
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 540 ТВЛМатріца кольорова 1/3 "SONY Super HAD II CCDМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоног..
2758 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-241S-30
Код товара: 22485
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 540 ТВЛМатріца кольорова 1/3 " SONY Super HAD II CCDМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор 1/50 ~ 1 / 100000сБаланс білого автоматіческійКомпенсація задньої засвітки автоматіческаяРегуліровка посилення автоматіческаяНалічіе інфрачервоно..
3358 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-261E-50
Код товара: 22507
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 700 ТВЛМатріца кольорова 1/3 "SONY Exview HAD CCD + Effio-E DSPМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) Затвор авто / ручна настройкаБаланс білого авто / ручна настройкаКомпенсація задньої засвітки авто / ручна настройкаРегуліровка посилення авт..
4052 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-260E- 35V
Код товара: 22500
Характеристики товара: КамераРазрешеніе 700 ТВЛМатріца Кольорова 1/3 "SONY Exview HAD CCD + Effio-E DSPМінімальная освітленість 0 Люкс (при вкл. ІК) затвор Авто / ручна настройкаБаланс білого Авто / ручна настройкаКомпенсація задньої засвітки Авто / ручна настройкаРегуліровка посилення Авт..
4322 грн.
Вулична камера CoVi Security FW-250S-50V
Код товара: 22505
Характеристики товара: - Професійна вулична камера з потужною ІК подсветкой- Найсучасніша кольорова матриця 1/3 "SONY Super HAD, авторизований. 600 ТВЛ- Варіфокальний об'єктив 2,8 - 10 мм-Горизонтальний кут огляду 82 ° - 27 °, вертикальний 65 ° - 20 ° - Цифровий процесор з OSD меню для нас..
4477 грн.