Зварювальні маски купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Зварювальні маски

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Зварювальна маска ТИТАН S777 (полум'я), ТИТАН S777 (пламя), Зварювальна маска ТИТАН S777 (полум'я) фото, продажа в Украине
Код товара: 10108
  text_tech_spec
  Комплектація - линзы. ; Гарантія - 12 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9 - 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Розмір оглядового вікна - 100х55 ; Датчик дуги - 1 ; Час спрацювання фільтра - 0.000033 ; Харчування датчика - солнечная батарейка ;
1640 грн.
Маска зварника Sakuma MEGA-350S, Sakuma MEGA-350S, Маска зварника Sakuma MEGA-350S фото, продажа в Украине
Код товара: 31315
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Розмір оглядового вікна - 90х35 мм ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 1/5000 сек ; Харчування датчика - солнечная батарейка ; Поле зору світлофільтру - 110Х90 мм ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.25 сек ; Габарити - 330х230х230 мм ; Вага - 0.450 кг ;
665 грн.
Маска зварника Sakuma Mega-3500, Sakuma Mega-3500, Маска зварника Sakuma Mega-3500 фото, продажа в Украине
Код товара: 31314
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 1/15000 сек ; Харчування датчика - солнечная батарейка ; Поле зору світлофільтру - 110х90 мм ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.25 сек ; Габарити - 330х230х230 мм ; Вага - 0.470 кг ;
740 грн.
Зварювальна маска КЕНТАВР СМ-11-1
Код товара: 25885
  text_tech_spec
  Ступінь затемнення (темне) - DIN 11 ; Розмір оглядового вікна - 108x50.8x3 мм ;
92 грн.
Зварювальна маска FORTE M-004
Код товара: 28826
  text_tech_spec
  Розмір оглядового вікна - 108х50 мм ; Габарити - 540х460х530 мм ; Вага - 0.43 кг ;
117 грн.
Зварювальна маска FORTE M-001
Код товара: 28825
  text_tech_spec
  Розмір оглядового вікна - 108x50 мм ; Габарити - 500x430x560 мм ; Вага - 0.53 кг ;
137 грн.
Зварювальна маска FORTE M-005
Код товара: 28827
  text_tech_spec
  Розмір оглядового вікна - 108х80 мм ; Габарити - 530х460х550 мм ; Вага - 0.51 кг ;
140 грн.
Зварювальна маска ПАТОН НН-С-У1, ПАТОН НН-С-У1, Зварювальна маска ПАТОН НН-С-У1 фото, продажа в Украине
Код товара: 28911
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9 - 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Розмір оглядового вікна - 110х90 мм ;
161 грн.
Маска зварника ВИКИНГ 222RN, ВИКИНГ 222RN, Маска зварника ВИКИНГ 222RN фото, продажа в Украине
Код товара: 37318
  text_tech_spec
  Країна виробник - Украина ; * Ступінь затемнення (світле) - Din 9-13 ; Матеріал виготовлення - полипропилен (РР) ; Розмір світлофільтру - 92х42 мм ; Час спрацювання - 1/10 000 сек ; Розмір оглядового вікна - 110х90х9 мм ; Робоча температура - от -5 °C до +55 °C ;
325 грн.
Маска зварника Кентавр СМ-152
Код товара: 31786
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9-13 ; Харчування - солнечные, литий-ионные батареи ; Розмір оглядового вікна - 90Х35 мм ; Розмір світлофільтру - 110Х90Х9 мм ; Тип фільтра - автоматический ; Робоча температура - -5...+55 С ; Час спрацювання фільтра - 1/15000 с ; Матеріал корпусу - ударопрочный и огнеупорный полипропилен ; Вага - 0,54 кг ; Габарити упаковки - 330Х230Х260 мм ;
362 грн.
Зварювальна маска хамелеон LB50Д
Код товара: 25219
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 13 ; Розмір оглядового вікна - 92 х 42 мм ; Час спрацювання фільтра - 0.1 сек ; Харчування датчика - солнечная батарейка ; Габарити - 300 х 240 х 250 мм ; Вага - 0.43 кг ;
440 грн.
Скло для зварювального маски Sakuma ADF GX-350S
Код товара: 31349
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9 - 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Тип - стекло для сварочной маски ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 1/15000 сек ; Поле зору світлофільтру - 89х35 мм ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.1-0.45 сек ;
444 грн.
Зварювальна маска хамелеон КЕНТАВР СМ-251
Код товара: 25220
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 13 ; Розмір оглядового вікна - 92 х 42 мм ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 0.04 сек ; Харчування датчика - солнечная батарейка ; Габарити - 300 х 240 х 250 мм ; Вага - 0.5 кг ;
465 грн.
Маска зварника Кентавр СМ-202р
Код товара: 31787
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9-13 ; Розмір оглядового вікна - 90Х35 мм ; Розмір світлофільтру - 110Х90Х9 мм ; Тип фільтра - автоматический ; Робоча температура - -5...+55 С ; Час спрацювання фільтра - 1/20000 с ; Харчування - солнечные, литий-ионные батареи ; Вага - 0,54 кг ; Габарити упаковки - 330Х230Х260 мм ;
467 грн.
Зварювальний маска-хамелеон Grand М-600, Grand М-600, Зварювальний маска-хамелеон Grand М-600 фото, продажа в Украине
Код товара: 38342
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - 8.5-12.5 ; Матеріал виготовлення - полипропилен ; Розмір світлофільтру - 90*35 мм ; Тип зварювання - MIG-MAG/MMA ; Розмір оглядового вікна - 110*90*9 мм ; Вага - 0,4 кг ;
507 грн.
Маска зварника Дніпро-М МЗП-310
Код товара: 31109
  text_tech_spec
  Затемнення в темному стані (DIN) - 11 ; Перемикання в світле стан - 0.25 – 0.45 с ; Перемикання в темне з остояніе - 1/5000 с ; Розмір оглядового вікна - 90 x 35 мм ; Розмір світлофільтру - 110 х 90 х 9 мм ; Джерело живлення - Солнечные элементы:Батарейки ; Матеріал корпусу - противоударный пластик ; Вага - 0,45 кг ;
507 грн.
Маска зварника Кентавр СМ-252Р
Код товара: 31788
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9-13 ; Харчування - солнечные и литий-ионные батареи ; Розмір світлофільтру - 110Х90Х9 мм ; Тип фільтра - автоматический ; Робоча температура - -5...+55 ; Час спрацювання фільтра - 1/25000 с ; Вага - 0,45 кг ; Габарити упаковки - 330Х230Х230 мм ;
533 грн.
Маска зварника Sakuma Charm 350F
Код товара: 31313
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 10 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Харчування - солнечная батарейка ; Розмір оглядового вікна - 90х35 мм ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 1/5000 сек ; Поле зору світлофільтру - 110х90 мм ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.25 сек ; Габарити - 330х230х230 мм ; Вага - 0.45 кг ;
569 грн.
Зварювальні окуляри Sakuma WG- 200F, Sakuma WG-200F, Зварювальні окуляри Sakuma WG- 200F фото, продажа в Украине
Код товара: 31200
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 3 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9 - 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Харчування - солнечная батарейка ; Розмір оглядового вікна - 108х50х5 мм ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 1/5000 сек ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.25-0.45 сек ; Габарити - 200х100х90 мм ; Вага - 0,15 кг ;
580 грн.
Маска зварника Дніпро-М МЗП-390
Код товара: 31110
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - 9-13 DIN ; Перемикання в світле стан - 0.25 – 0.45 с ; Перемикання в темне з остояніе - 1/25000 с ; Розмір світлофільтру - 110 х 90 х 9 мм ; Розмір оглядового вікна - 92 x 42 мм ; Робоча температура - -5/+55 °С ; Вага брутто - 0,48 кг ; Матеріал корпусу - противоударный пластик ;
593 грн.
Маска з арщіка Дніпро-М МЗП-460
Код товара: 31111
  text_tech_spec
  Затемнення в темному стані (DIN) - 9-13 DIN ; Перемикання в світле стан - 0.1-1 с ; Перемикання в темне з остояніе - 1/5000 с ; Розмір світлофільтру - 110 х 90 х 9 мм ; Розмір оглядового вікна - 90 x 35 мм ; Робоча температура - -5/+55 °С ; Матеріал корпусу - противоударный пластик ; Вага - 0,48 кг ;
633 грн.
Зварювальна маска-хамелеон FORTE MC-3500
Код товара: 28824
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9 - 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Розмір оглядового вікна - 110х90х8.2 мм ; Харчування датчика - солнечная батарейка ; Поле зору світлофільтру - 92х42 мм ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.1-1.0 сек ; Вага - 0.45 кг ;
638 грн.
Зварювальна маска ХАМЕЛЕОН WH 4000, ХАМЕЛЕОН WH 4000, Зварювальна маска ХАМЕЛЕОН WH 4000 фото, продажа в Украине
Код товара: 5605
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 9 - 13 ; Час спрацювання фільтра - 1/10000 ; Харчування датчика - аккумулятор ; Поле зору світлофільтру - 110х90 ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.15-0.8 ; Вага - 0.55 ;
640 грн.
Зварювальна маска ТИТАН X501, ТИТАН X501, Зварювальна маска ТИТАН X501 фото, продажа в Украине
Код товара: 10105
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 ; * Ступінь затемнення (світле) - DIN 6 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 13 ; Харчування датчика - батарейка ;
646 грн.
Маска зварника RHINO СТРАЖ RH301 , RHINO СТРАЖ RH301, Маска зварника RHINO СТРАЖ RH301 фото, продажа в Украине
Код товара: 37322
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 9-13 ; Матеріал виготовлення - полипропилен (РР) ; Розмір світлофільтру - 110х90х9 мм ; Час спрацювання - 1/25 000 сек ; Розмір оглядового вікна - 93х43 мм ; Робоча температура - от -10 °C до +60 °C ; Застосування - MIG, MMA, LiftTIG ;
660 грн.
Маска зварника RHINO СТРАЖ RH302 (полум'я), RHINO СТРАЖ RH302 (огонь), Маска зварника RHINO СТРАЖ RH302 (полум'я) фото, продажа в Украине
Код товара: 37320
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 9-13 ; Матеріал виготовлення - полипропилен (РР) ; Розмір світлофільтру - 92х43 мм ; Час спрацювання - 1/25 000 сек ; Розмір оглядового вікна - 110х90х9 мм ; Робоча температура - от -10 °C до +60 °C ; Застосування - MIG, MMA, LiftTIG ;
660 грн.
Маска зварника RHINO СТРАЖ RH303 (блискавка), RHINO СТРАЖ RH303 (молнии), Маска зварника RHINO СТРАЖ RH303 (блискавка) фото, продажа в Украине
Код товара: 37321
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 9-13 ; Матеріал виготовлення - полипропилен (РР) ; Розмір світлофільтру - 110х90х9 мм ; Час спрацювання - 1/25 000 сек ; Розмір оглядового вікна - 93х43 мм ; Робоча температура - от -10 °C до +60 °C ; Застосування - MIG, MMA, LiftTIG ;
660 грн.
Маска зварника Sakuma MEGA-350S, Sakuma MEGA-350S, Маска зварника Sakuma MEGA-350S фото, продажа в Украине
Код товара: 31315
  text_tech_spec
  * Ступінь затемнення (світле) - DIN 4 ; Ступінь затемнення (темне) - DIN 13 ; Захист від УФ / ІЧ променів - DIN 16 ; Розмір оглядового вікна - 90х35 мм ; Датчик дуги - 2 шт ; Час спрацювання фільтра - 1/5000 сек ; Харчування датчика - солнечная батарейка ; Поле зору світлофільтру - 110Х90 мм ; Пер еключенія з темного в світлий - 0.25 сек ; Габарити - 330х230х230 мм ; Вага - 0.450 кг ;
665 грн.

Напевно кожна людина знає, що зварювальні роботи обов'язково слід проводити в спеціальній захисній масці, інакше можна отримати опік очей. Колись очі зварника захищали звичайні затемнене скло, сьогодні ж існує величезна різноманітність захисних окулярів, щитків, шоломів. Окремо слід виділити зварювальні маски хамелеон. Вони не тільки нейтралізують світло від зварювання, а й допомагають створити більш комфортні умови для здійснення зварювальних робіт.

Зварювальна маска хамелеон обладнана якісними стеклами, які здатні реагувати на навколишній світ - при наявності яскравого світла вони автоматично темніють. Рівень затемнення контролюється за допомогою рідкокристалічного світлофільтру.

Переваги зварювальної маски хамелеон:

1) надійний захист очей робочого

2) зберігається можливість чітко бачити і контролювати зварювання

3) нейтралізація інфрачервоного і УФ-випромінювання.

Слід пам'ятати, що швидкість потемніння стекол може бути різною в залежності від моделі. Наприклад, якщо скла починають темніти не відразу, то робочий ризикує обпекти рогівку ока. Відповідно, чим ступінь захисту маски хамелеона вище, тим більш безпечними будуть зварювальні роботи. Крім того, скла в зварювальних масках протистоять пошкоджень від іскор і окалин, подряпин, тим самим гарантуючи довговічність і зручність під час застосування.

При покупці зварювальної маски слід звертати увагу на такі показники:

торгова марка - повинні бути чітко вказані дані про виробника, наявності сертифікату, про оптичний класі вироби, терміни дії гарантії
різновиди та ступінь регулювання - маски зварювальні для професіоналів представлені в продажу з регулюваннями затемнення дев'ять - тринадцять DIN
затримкою відкриття після проведення зварювання
чутливості (надійний захист від занадто яскравого світла, залежить від температурних показників металу і нагрітого електрода). Звертаємо Вашу увагу, що регулювання діляться на зовнішні і внутрішні (знаходяться безпосередньо на фільтрі). За ступенем плавності перемикання розрізняються ступінчасті і плавні (найнадійніший захист) ступеня затемнення.

Найкращим якістю володіє виріб з найбільшими розмірами видимій області. Зверніть увагу, дані фільтри відрізняються крихкістю.

Параметри зовнішнього вигляду - це вага маски, а також будова наголівника. Зручність маски сприяє підвищенню ефективності і класу виконуваних робіт.