Лещата купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Лещата

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Лещата-міні фіксовані Сталь PROFI 50 мм 47132, Сталь PROFI 50 мм 47132, Лещата-міні фіксовані Сталь PROFI 50 мм 47132 фото, продажа в Украине
Код товара: 36570
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 50 мм ; Вага - 0,7 кг ;
146 грн.
Лещата-міні фіксовані Сталь PROFI 75 мм 47131, Сталь PROFI 75 мм 47131, Лещата-міні фіксовані Сталь PROFI 75 мм 47131 фото, продажа в Украине
Код товара: 35663
  text_tech_spec
  Матеріал корпусу - чугун ; Ширина губок - 75 мм ; Вага - 0,7 кг ;
189 грн.
Лещата FDB MASCHINEN MSO-65
Код товара: 27886
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 65 мм ; Висота губок - 16 мм ; Максимальне розкриття - 45 мм ;
323 грн.
Лещата для дриля Titan BD10, Titan BD10, Лещата для дриля Titan BD10 фото, продажа в Украине
Код товара: 31733
  text_tech_spec
  Країна виробник - Китай ; Тип - станочные тиски ;
505 грн.
На основі 1 відгуків.
Лещата STURM BD7037-999, STURM BD7037-999, Лещата STURM BD7037-999 фото, продажа в Украине
Код товара: 30135
  text_tech_spec
  Тип - cтаночные ; Ширина губок - 65 мм ; Вага - 1,8 кг ;
533 грн.
Лещата PROXXON MS 4 28132
Код товара: 23208
Технічні характеристики: Код: 28132 Ширина губок 50 мм Висота губок 10 мм Максимальний розлучення губок : 34 мм. Опис товару: Лещата PROXXON MS 4 прекрасно впорається з затискачем будь оброблюваної деталі з дерева, металу або будь-якого іншого щільного матеріалу...
662 грн.
Лещата FDB MASCHINEN MSO-80, FDB MASCHINEN MSO-80, Лещата FDB MASCHINEN MSO-80 фото, продажа в Украине
Код товара: 27888
  text_tech_spec
  Тип - слесарные ; Ширина губок - 80 мм ;
725 грн.
Лещата FDB MASCHINEN QH-65
Код товара: 27947
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 65 мм ;
842 грн.
Лещата слюсарні СТАЛЬ поворотні 100 мм
Код товара: 28123
  text_tech_spec
  Матеріал - чугун ; Тип - слесарные ; Ширина губок - 100 мм ; Поворот на - 360 ° ; Довжина - 275 мм ; Ширина - 115 мм ;
1102 грн.
Лещата слюсарні MIOL 36-200, MIOL 36-200, Лещата слюсарні MIOL 36-200 фото, продажа в Украине
Код товара: 9433
Технічні характеристики: Ширина губок 100мм Поворот на 360 градусів.   Переваги: ​​ Поверхность лещат забарвлена ​​для корозійної стійкості Ковадло для дрібних столярних робіт Рельєфні губки.   Область застосування:  ..
1133 грн.
Лещата FDB MASCHINEN MSO-100, FDB MASCHINEN MSO-100, Лещата FDB MASCHINEN MSO-100 фото, продажа в Украине
Код товара: 27885
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 100 мм ; Висота губок - 23 мм ; Максимальне розкриття - 75 мм ;
1144 грн.
Лещата FDB MASCHINEN MSO-125, FDB MASCHINEN MSO-125, Лещата FDB MASCHINEN MSO-125 фото, продажа в Украине
Код товара: 27892
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 125 мм ; Висота губок - 26 мм ; Максимальне розкриття - 100 мм ;
1262 грн.
Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 100 мм 47127, Сталь PROFI 100 мм 47127, Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 100 мм 47127 фото, продажа в Украине
Код товара: 35659
  text_tech_spec
  Ширина губок - 100 мм ; Ширина захоплення - 105 мм ; Поворот на - 360 градусов ; Матеріал корпусу - чугун ; Вага - 7 кг ;
1321 грн.
Лещата FDB MASCHINEN MSO-150, FDB MASCHINEN MSO-150, Лещата FDB MASCHINEN MSO-150 фото, продажа в Украине
Код товара: 27914
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 150 мм ; Висота губок - 30 мм ; Максимальне розкриття - 125 мм ;
1407 грн.
Лещата слюсарні MIOL 36-300, MIOL 36-300, Лещата слюсарні MIOL 36-300 фото, продажа в Украине
Код товара: 9434
Рельєфні губки.   Область застосування:   Лещата використовують, коли деталь незручно або небезпечно тримати руками. Вони застосовні для затиску будь-яких деталей, які Ви хочете обробити.   Опис товару: Лещата MIOL 36-400 - незамінний інст..
1444 грн.
Лещата слюсарні СТАЛЬ поворотні 125 мм
Код товара: 28181
  text_tech_spec
  Матеріал - чугун ; Тип - слесарные ; Ширина губок - 125 мм ; Поворот на - 360 ° ; Довжина - 330 мм ; Ширина - 145 мм ; Вага - 7.5 кг ;
1641 грн.
Лещата слюсарні MIOL 36-400, MIOL 36-400, Лещата слюсарні MIOL 36-400 фото, продажа в Украине
Код товара: 9435
коли деталь незручно або небезпечно тримати руками. Вони застосовні для затиску будь-яких деталей, які Ви хочете обробити.   Опис товару: Лещата MIOL 36-400 - незамінний інструмент для якісної і безпечної обробки виробу.   В нашому інтернет -магазин ви мо..
1894 грн.
Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 125 мм 47128, Сталь PROFI 125 мм 47128, Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 125 мм 47128 фото, продажа в Украине
Код товара: 35660
  text_tech_spec
  Ширина губок - 125 мм ; Висота - 170 мм ; Поворот на - 360 градусов ; Довжина - 350 мм ; Ширина - 150 мм ; Матеріал корпусу - чугун ; Вага - 10,5 кг ;
1958 грн.
високоточні лещата PROXXON PM 40 24260
Код товара: 19425
Технічні характеристики: Код товару: 24260 високоточних робіт на мікрофрезерні верстаті MF 70 або на координатном столі КТ 70. Лещата фрезерувати зі сталі. Вони дуже надійні і допоможуть Вам при виконанні точних робіт. Ширина губок становить 46 мм, р азвод 34 мм, а про бща..
2162 грн.
Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 150 мм 47129, Сталь PROFI 150 мм 47129, Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 150 мм 47129 фото, продажа в Украине
Код товара: 35661
  text_tech_spec
  Ширина губок - 150 см ; Ширина захоплення - 160 мм ; Поворот на - 360 градусов ; Матеріал корпусу - чугун ; Вага - 14 кг ;
2464 грн.
Лещата PROXXON BB 24255
Код товара: 24159
Технічні характеристики: Код: 24255 Лещата зі сталі фрезерувати Губки 60 мм, затискач до 46 мм Упаковані в дерев'яну коробку. Опис товару: Лещата PROXXON BB - це незамінна річ при обробці деталей на фрезерному верстаті. Лещата досить міцно можуть закріпити деталь..
2960 грн.
Лещата відкидні з поворотною основою FDB MASCHINEN UMV50, FDB MASCHINEN UMV50, Лещата відкидні з поворотною основою FDB MASCHINEN UMV50 фото, продажа в Украине
Код товара: 27948
  text_tech_spec
  Тип - станочные ; Ширина губок - 50 мм ; Висота губок - 24 мм ; Максимальне розкриття - 48 мм ; Поворот на - 360 ° ; Вага - 4 кг ;
3035 грн.
Лещата слюсарні поворотні MIOL 36-500, MIOL 36-500, Лещата слюсарні поворотні MIOL 36-500 фото, продажа в Украине
Код товара: 15164
Технічні характеристики:       Опис товару:   Лещата слюсарні поворотні MIOL 36-500 - грамотна інженерна альтернатива Вашому помічнику. За допомогою цих лещат ви можете самостійно ремонтувати і обробляти необхідні деталі, уникаючи травмування рук. По..
3342 грн.
Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 200 мм 47130, Сталь PROFI 200 мм 47130, Лещата верстатні поворотні Сталь PROFI 200 мм 47130 фото, продажа в Украине
Код товара: 35662
  text_tech_spec
  * Ширина захоплення - 215 мм ; Ширина губок - 200 мм ; Поворот на - 360 градусов ; Матеріал корпусу - чугун ; Вага - 20 кг ;
3363 грн.
Лещата FDB MASCHINEN MSO-200W, FDB MASCHINEN MSO-200W, Лещата FDB MASCHINEN MSO-200W фото, продажа в Украине
Код товара: 30594
  text_tech_spec
  * Макс. розкриття - 150 мм ; Тип - cтаночные ; Ширина губок - 200 мм ; Висота губок - 58 мм ; Вага - 5 кг ;
3483 грн.