Акумулятори для шуруповертів та інструменту купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Акумулятори для шуруповертів та інструменту

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Акумулятор Sakuma 12V (10.8) 1.5Ah для шуруповерта, Sakuma 12V (10.8) 1.5Ah, Акумулятор Sakuma 12V (10.8) 1.5Ah для шуруповерта фото, продажа в Украине
Код товара: 37438
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12V (10.8) ; Тип аку ора - Li-ion ; Ємність акумулятора - 1,5 Ач ;
1095 грн.
Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША12-2 12V 1.5А.Ч, ТИТАН ПДША12-2 12V 1.5А.Ч, Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША12-2 12V 1.5А.Ч фото, продажа в Украине
Код товара: 17225
Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША 12-2 12V 1.5А.Ч - це запасна акумуляторна батарея літій-іонного типу до інструменту ТИТАН ПДША 12-2. Ємність акумулятора становить 1.5 Ач, вольтаж - 12 В. Країна виробник: Росія. Вага: 0.8кг. Дана батарея виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. Сумісни..
538 грн.
Акумулятор для шуруповерта Makita EM1220 12В 2 А / ч (аналог), Makita EM1220 12В 2 А/ч, Акумулятор для шуруповерта Makita EM1220 12В 2 А / ч (аналог) фото, продажа в Украине
Код товара: 35923
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-CD ; Ємність акумулятора - 2 Ач ; Вага - 0,540 кг ;
845 грн.
Акумулятор для шуруповерта 12V Ni-Cd, Аккумулятор для шуруповерта 12V Ni-Cd, Акумулятор для шуруповерта 12V Ni-Cd фото, продажа в Украине
Код товара: 38231
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-Cd ;
455 грн.
Акумулятор для шуруповерта 12V Ni-Cd каблук, Аккумулятор для шуруповерта 12V Ni-Cd каблук, Акумулятор для шуруповерта 12V Ni-Cd каблук фото, продажа в Украине
Код товара: 38232
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-Cd ;
455 грн.
Акумулятор для шуруповерта Makita TM2 / 15 / 1911A 22 В 2Ач, Makita TM2/15/1911A 22 В 2Ач, Акумулятор для шуруповерта Makita TM2 / 15 / 1911A 22 В 2Ач фото, продажа в Украине
Код товара: 36381
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 22 В ; Ємність акумулятора - 2 Ач ;
483 грн.
Акумулятор для шуруповерта 18V Ni-Cd, Аккумулятор для шуруповерта 18V Ni-Cd, Акумулятор для шуруповерта 18V Ni-Cd фото, продажа в Украине
Код товара: 38235
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 18V ; Тип аку ора - Ni-Cd ;
500 грн.
Акумулятор для шуруповерта 18V Ni-Cd каблук, Аккумулятор для шуруповерта 18V Ni-Cd каблук, Акумулятор для шуруповерта 18V Ni-Cd каблук фото, продажа в Украине
Код товара: 38236
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 18V ; Тип аку ора - Ni-Cd ;
500 грн.
Акумулятор SAKUMA CD120C, SAKUMA CD120C, Акумулятор SAKUMA CD120C фото, продажа в Украине
Код товара: 33853
  text_tech_spec
  Тип аку ора - литий-ионный ; Ємність акумулятора - 1,5 Ач ; Напруга - 10,8 В ;
506 грн.
Акумулятор шуруповерта Makita Li-ion 12V 2Ah, Makita Li-ion 12V 2Ah, Акумулятор шуруповерта Makita Li-ion 12V 2Ah фото, продажа в Украине
Код товара: 35926
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Li-ion ; Ємність акумулятора - 2 Ач ;
538 грн.
Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША12-2 12V 1.5А.Ч, ТИТАН ПДША12-2 12V 1.5А.Ч, Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША12-2 12V 1.5А.Ч фото, продажа в Украине
Код товара: 17225
Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША 12-2 12V 1.5А.Ч - це запасна акумуляторна батарея літій-іонного типу до інструменту ТИТАН ПДША 12-2. Ємність акумулятора становить 1.5 Ач, вольтаж - 12 В. Країна виробник: Росія. Вага: 0.8кг. Дана батарея виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. Сумісни..
538 грн.
Акумулятор для шуруповерта 14.4V Ni-Cd каблук, Аккумулятор для шуруповерта 14.4V Ni-Cd каблук, Акумулятор для шуруповерта 14.4V Ni-Cd каблук фото, продажа в Украине
Код товара: 38234
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 14.4V ; Тип аку ора - Ni-Cd ;
550 грн.
Акумулятор для шуруповерта 14.4V Ni-Cd, Аккумулятор для шуруповерта 14.4V Ni-Cd, Акумулятор для шуруповерта 14.4V Ni-Cd фото, продажа в Украине
Код товара: 38233
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 14.4V ; Тип аку ора - Ni-Cd ;
550 грн.
Акумуляторна батарея Deko 20FU 20 В - 1.3 Aч Li-Ion, Deko 20FU, Акумуляторна батарея Deko 20FU 20 В - 1.3 Aч Li-Ion фото, продажа в Украине
Код товара: 37198
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 20 В ; Працює - шуруповерт DKCD20FU ; Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 1.3 Aч ; Габарити - 120 х 90 х 60 мм ;
649 грн.
Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША12-2 12V 2А.Ч, ТИТАН ПДША12-2 12V 2А.Ч, Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША12-2 12V 2А.Ч фото, продажа в Украине
Код товара: 17223
Опис товару: Акумулятор для шуруповерта ТИТАН ПДША 12-2 12V 2А.Ч - це запасна акумуляторна батарея до інструменту ТИТАН ПДША 12-2. Ємність акумулятора становить 2 Ач, вольтаж - 12 В. Країна виробник: Росія. Дана батарея забезпечить Вам тривалу роботу без дозарядки.   ..
672 грн.
Акумулятор для шуруповерта Makita 12В 1, 3 А / ч (аналог), Makita 12В 1,3 А/ч (аналог), Акумулятор для шуруповерта Makita 12В 1, 3 А / ч (аналог) фото, продажа в Украине
Код товара: 35921
  text_tech_spec
  Тип аку ора - Ni-Cd ; Ємність акумулятора - 1,3 Ач ; Напруга - 12 В ; Габарити - Габариты сечения контактной ножки 28,5х48,5 мм; Габариты посадки под корпус шуруповерта 73,5х71 мм ; Вага - 0,5 кг ;
678 грн.
Акумуляторна батарея ТИТАН АВ12-1.5М 1.5 А.Ч.
Код товара: 10443
Опис товару: Акумулятори для шуруповертів ТИТАН АВ12-1.5М - запасна акумуляторна батарея до шуруповерту ТИТАН ПДША 12-2 1.5 Ah. Ємність акумулятора ТИТАН АВ12-1.5М - 1.5 Ач, вольтаж - 12 В. Купити акумуляторну батарею ТИТАН АВ12-1.5М Ви можете в нашому магазині зателефонувавши н..
713 грн.
Акумулятор Sturm CD3218LB-998M Li-Ion 18В, 2.0 Ач, Sturm CD3218LB-998M, Акумулятор Sturm CD3218LB-998M Li-Ion 18В, 2.0 Ач фото, продажа в Украине
Код товара: 38181
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 18 В ; Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 2 Ач ;
761 грн.
Акумулятор для шуруповерта Makita EM1215 12В 1,5 А / ч, Makita EM1215 12В 1,5 А/ч, Акумулятор для шуруповерта Makita EM1215 12В 1,5 А / ч фото, продажа в Украине
Код товара: 35922
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-CD ; Ємність акумулятора - 1,5 Ач ; Габарити - Габариты сечения контактной ножки 28,5х48,5 мм; Габариты посадки под корпус шуруповерта 73,5х71 мм ;
768 грн.
Акумулятор для шуруповертів STURM 18В CD3118H-990
Код товара: 29797
  text_tech_spec
  Тип аку ора - Ni-Cd ; Ємність акумулятора - 1.3 Ач ; Напруга - 18 В ;
795 грн.
Акумулятор для шуруповерта БУРАН 10.8В 1.5Ач
Код товара: 25995
  text_tech_spec
  Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 1.5 Ач ; Напруга - 10.8 В ;
802 грн.
Акумулятор для шуруповертів BOSCH BOS-10.8 1.5Ah Li-ion
Код товара: 26537
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 1.5 Ач ; Напруга - 10.8 В ;
816 грн.
Акумулятор для шуруповерта Makita EM1220 12В 2 А / ч (аналог), Makita EM1220 12В 2 А/ч, Акумулятор для шуруповерта Makita EM1220 12В 2 А / ч (аналог) фото, продажа в Украине
Код товара: 35923
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-CD ; Ємність акумулятора - 2 Ач ; Вага - 0,540 кг ;
845 грн.
Акумулятор для шуруповерта Bosch 12V 1.5 Ah Ni-Cd, Bosch 12V 1.5 Ah Ni-Cd, Акумулятор для шуруповерта Bosch 12V 1.5 Ah Ni-Cd фото, продажа в Украине
Код товара: 38228
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-Cd ; Ємність акумулятора - 1,5 Ач ;
868 грн.
Акумуляторна батарея ТИТАН АВ 12-2М 2 А.Ч.
Код товара: 10441
Опис товару: Акумулятори для шуруповертів ТИТАН АВ 12-2М - запасна акумуляторна батарея до шуруповерту ТИТАН ПДША 12-2 2 Ah. Ємність акумулятора ТИТАН АВ 12-2М - 2 Ач, вольтаж - 12 В. Купити акумуляторну батарею ТИТАН АВ 12-2М Ви можете в нашому магазині зателефонувавши нам аб..
880 грн.
Акумулятор для шуруповерта ТИТАН 10.8V 1.3А.Ч
Код товара: 17229
опис товару: Коли працюєш акумуляторним шуруповертом, батарея розряджається в самий невідповідний момент. Представляємо Вам акумулятор для шуруповерта ТИТАН 10.8V 1.3А.Ч - це запасна акумуляторна батарея, яка тримає заряд набагато довше, ніж схожі аналоги. Ємність акумулятора станов..
892 грн.
Акумулятор для шуруповерта Hitachi 12V 2.0 Ah Ni-Cd, Hitachi 12V 2.0 Ah Ni-Cd, Акумулятор для шуруповерта Hitachi 12V 2.0 Ah Ni-Cd фото, продажа в Украине
Код товара: 38227
  text_tech_spec
  Напруга заряду АКБ - 12 В ; Тип аку ора - Ni-Cd ; Ємність акумулятора - 2 Ач ;
896 грн.
Акумулятор для шуруповертів HITACHI HIT-10.8 1.5Ah (Li-ion)
Код товара: 26496
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 1.5 Ач ; Напруга - 10.8 В ;
904 грн.

Акумулятор для шуруповерта - найпоширеніший вид джерела енергії

Акумуляторна батарея - це хімічне джерело електричного струму, запасающий енергію, щоб потім живити нею стартер, який обертає двигун при його пуску. Крім цього, даний прилад покликаний забезпечити функціонування електричних пристроїв автотранспорту при повній відсутності або нестачі потужності, яку розвиває генератор. В автомобілях зазвичай використовуються свинцеві стартерні акумулятори, які складаються з методично з'єднаних батарейок, які перебувають в головному корпусі.

Унікальність технології AGM полягає в наступному: проміжок між свинцевими елементами заповнюється мікропористим матеріалом, зробленим зі скловолокна. Воно виступає в якості губки-сепаратора для з'єднання електроліту. Електроліт ж повністю всмоктується і стримується скловолокном. Це дає можливість встановити акумулятор в найкращому положенні, виключити вплив вібрації і знизити електричний опір всього механізму. Акумулятор AGM здатний оперативно отримати заряд від генератора і відразу ж відновити необхідну ємність.
AGM-батареї відрізняються підвищеною герметичністю. При установці вони не вибагливі - вимагають лише наявності вентильованого приміщення. Цей акумулятор відмінно функціонує в буферному режимі, тобто в режимі підзарядки. При такій роботі період їх експлуатації досягає десяти - дванадцяти років (якщо режим циклічний - термін значно скорочується). Ці батареї застосовуються, як правило, для аварійного закінчення роботи, а не в якості джерел постійного живлення. Ціна і служба у таких батарей нижче, ніж у аналогів гелевих.

Гелева акумуляторна батарея Luxeon володіє терміном використання, збільшеним приблизно на десять - тридцять відсотків у порівнянні з AGM-акумуляторами. Одним з головних достоїнств гелевих акумуляторів, якщо зіставити їх з тим же AGM, є мінімальні втрати ємності.
Наш онлайн-магазин пропонує акумулятор для бесперебойніка і найрізноманітніші батареї від кращих світових виробників за доступними цінами. Тут Ви знайдете необхідні акумулятори для UPS, призначені для автономного живлення устаткування під час неполадок подачі напруги в загальній мережі. Представлені акумулятори для ДБЖ високої якості гарантовано забезпечать роботу електроприладів навіть при довгій відсутності електроенергії.

Щоб істотно полегшити Ваш вибір і максимально Вам допомогти в пошуку необхідного пристрою, ми розмістили на нашому сайті детальну інформацію про кожен товар: вичерпні технічні характеристики, докладний опис, фото, чітко зазначені ціни (зауважте, дуже демократичні) на всі представлені акумулятори. У разі виникнення тих чи інших питань звертайтесь за вказаним номером телефону, наші доброзичливі оператори-менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.