Набір приладдя купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Набір приладдя

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Набір приладдя MAKITA D-20703
Код товара: 14504
Технічні характеристики: 5 160 - 1 (шт). 6 160 - 1 (шт). 7 160 - 1 (шт). 8 160 - 1 (шт). 10 160 - 1 (шт). Опис товару: Набір приладдя MAKITA D-20703 - компактний і зручний набір бурів SDS + для роботи з перфоратором. У комплектацію набору MAKITA D-20703 входя..
205 грн.
пильне полотно KROHN T13
Код товара: 28846
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 HCS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
41 грн.
Набір пильних полотен KROHN T-SET3
Код товара: 28851
  text_tech_spec
  Комплектація - 3 полотна (T144D, T101BR, T101B) ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 3 шт ;
44 грн.
Набір приладдя WORKS S303
Код товара: 27139
  text_tech_spec
  Комплектація - Sds-plus (5x160, 6x160, 8x160) мм ; Класифікація наборів - набор сверел SDS-Plus ; Свердла - 3 шт ;
54 грн.
Пильне полотно KROHN T144D
Код товара: 28838
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 HСS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
58 грн.
пильне полотно KROHN T344D
Код товара: 28845
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 HCS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
72 грн.
Пильне полотно KROHN T101B
Код товара: 28841
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 штук в упаковке ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
75 грн.
пильне полотно KROHN T101BR
Код товара: 28843
  text_tech_spec
  Комплектація - 25 HСS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
75 грн.
Пильне полотно KROHN T101AO
Код товара: 28839
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 HСS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
75 грн.
Набір пильних полотен KROHN T-SET5
Код товара: 28850
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 полотен (T101AO, T118A, T144D, T101BR, T101B) ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
77 грн.
Пилочки для електролобзика KROHN 344CB , KROHN 344CB , Пилочки для електролобзика KROHN 344CB фото, продажа в Украине
Код товара: 36604
Купити Пилочки для електролобзика KROHN 344CB в Україні, опис, відгуки. Пилочки для електролобзика KROHN 344CB поставляються в упаковках по 3 шт. Пилочки виготовлені зі сталі HCS + HSS.   Купити Пилочки для електролобзика KROHN 344CB за хорошою ціною можливо в Києві, попередн..
88 грн.
Набір приладдя WORKS W602
Код товара: 27146
  text_tech_spec
  Комплектація - перьевые (12.0, 14.0, 16.0, 18.0, 20.0, 22.0) мм ; Класифікація наборів - набор сверел ; Свердла - 6 шт ;
95 грн.
Пильне полотно KROHN T118A
Код товара: 28837
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 HSS пилочек. ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
97 грн.
Набір принади лежності WORKS W802
Код товара: 27148
  text_tech_spec
  Комплектація - сверла по дереву (3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10.0) мм ; Класифікація наборів - набор сверел ; Свердла - 8 шт ;
99 грн.
Пильне полотно KROHN T225B, KROHN T225B, Пильне полотно KROHN T225B фото, продажа в Украине
Код товара: 28849
  text_tech_spec
  Комплектація - 3 HCS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 3 шт ;
100 грн.
Набір приладдя WORKS H601-4
Код товара: 27143
  text_tech_spec
  Комплектація - HSS (2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 мм) ; Класифікація наборів - набор сверел ; Свердла - 6 шт ;
103 грн.
Набір приладдя WORKS S502
Код товара: 27147
  text_tech_spec
  Комплектація - Sds-plus (5.0, 6.0х110) мм Sds-plus (8.0, 10.0, 12.0х160) мм ; Класифікація наборів - набор сверел ; Свердла - 5 шт ;
107 грн.
Набір свердел по металу MIOL 22-085
Код товара: 9383
Технічні характеристики: Праві, шліфовані, кут заточування 180 °, відповідають стандарту DIN338 ..
113 грн.
Набір приладдя WORKS RBT7E
Код товара: 27122
  text_tech_spec
  Комплектація - PH 1,2,3 PZ 1,2,3 держатель 60мм ; Класифікація наборів - набор бит ; Біти - 6 шт ; Магнітний тримач - + ;
115 грн.
Набір фрез по дереву MIOL 22-570, MIOL 22-570, Набір фрез по дереву MIOL 22-570 фото, продажа в Украине
Код товара: 15148
Технічні характеристики: Якісна робота Міцність Довговічність Хороша функціональність Зручне зберігання і транспортування     Опис товару:   Набір корончастих фрез по дереву MIOL 22-570 полегшує виконання свердлильних ..
125 грн.
Набір свердел по металу MIOL 22-300
Код товара: 9394
Опис товару: Набір свердел по металу MIOL 22-300 - це комплект, в який входить 13 штук Р6М5 свердел: 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5. Надійні і довговічні. Обробляють більше поверхонь, ніж звичайні свердла. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати на..
131 грн.
Пильне полотно KROHN T234X
Код товара: 28848
  text_tech_spec
  Комплектація - 5 HCS пилочек ; Класифікація наборів - набор пильных полотен ; * Пильні полотна - 5 шт ;
132 грн.
Набо р наждачного паперу RYOBI SPS20A
Код товара: 16173
Характеристики товара: Кількість - 20 шт. Загальна вага - 0,1 кг Опис товару: RYOBI SPS20A це набір, що складається з 20 насадок з наждачного паперу, має спеціальну форму, оптимізовану для багатофункціональних шліфувальних машинок RYOBI. Набір включає в себе ш..
135 грн.
Набір приладдя WORKS H1301-3
Код товара: 27151
  text_tech_spec
  Комплектація - HSS TIN(1.5-6.5)х0.5+3.2+4.8 мм) ; Класифікація наборів - набор сверел ; Свердла - 13 шт ;
136 грн.
Набір свердел по металу MIOL 22-090, MIOL 22-090, Набір свердел по металу MIOL 22-090 фото, продажа в Украине
Код товара: 9385
Технічні характеристики: Праві, Набір фрез по дереву призначені для використання в складі фрезера. З їх допомогою можна отримувати різні якісні профілі оброблюваної поверхні.   Опис товару: Набір фрез по дереву MIOL 22-550 - це комплект, ..
151 грн.
Набір приладдя WORKS C1603
Код товара: 27154
  text_tech_spec
  Комплектація - HSS (2-8 мм) бетон (4-10 мм) дерево (4-10 мм) ; Класифікація наборів - набор сверел ; Свердла - 16 шт ;
152 грн.
Набір приладдя: переваги покупкіУдобная вартість. Найчастіше набір приладдя обходиться дешевше на 10-25% на відміну від покупки всіх складових по отдельності.Удобство транспортування і зберігання. Найчастіше універсальні набори приладдя представлені в продажу в спеціальному чохлі або чемодане.Проще кажучи, всі необхідні інструменти будуть зберігатися в одному місці. До того ж, у такому ергономічної упаковці їх зручніше даріть.Економія сил і часу в процесі вибору. Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час на те, щоб відшукати всі необхідні вироби - професіонали про все подбали, створивши оптимальну комплектацію, окремо, для будівельних, побутових або автомобільних (гаражних) работ.Віди продукції

Звертаємо вашу увагу, що всі вироби, що представляють категорію «набори приладдя», розподіляються за трьома ключовими групами: Автогаражні, ручні і електричні.

1. На станції технічного обслуговування машин або в гаражі доведеться як ніколи до речі професійний набір автомобільних аксесуарів, який, як правило, складається з воротком, торцевих головок, гучних і Трещеточний ключів, коловоротів та ін., Що може знадобитися в процесі ремонту техніки.
2. Друга група виробів включає в себе комплекти однотипних приладдя (наприклад, стамесок або викруток), а також пристосувань для домашнього майстра.
3. Електричне обладнання включає в себе найбільш популярні моделі для ремонтних і будівельних робіт - шліфувальні машини, детектори металу, дрилі-шуруповерти, перфоратори. Варто відзначити, що придбати можна набори як мережевих, так і акумуляторних приладдя.
Кожен представлений в продажу набір приладдя для гаража, будинку, цеху, саду є вигідною покупкою, яка, до того ж, стане розумним подарунком домашньому майстру.