Купити Акумулятор для електровелосипеда: 24, 36, 42, 60 Вольт в Україні
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Купити акумулятор для електровелосипеда в Україні

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Акумулятор Viper 6-DZM-12 (батарея для велосипеда), Viper 6-DZM-12, Акумулятор Viper 6-DZM-12 (батарея для велосипеда) фото, продажа в Украине
Код товара: 35024
    text_tech_spec
    Рік випуску - 2019 год ; Циклічний режим - 14,5-14,9 V ; Струм короткого замикання - 140 А ; Номінальна напруга - 12 В ; Струм зарядки - 3,6 А ; Ємність акумулятора - 12 Ач ; Габарити - 150*100*100 мм ; Вага - 4,3 кг ;
1260 грн.
Акумулятор LiFePO4 36V – 18 Ah (BMS 20A, корпус текстоліт/плівка, 100х150х300mm), LiFePO4 36V - 18 Ah, Акумулятор LiFePO4 36V – 18 Ah (BMS 20A, корпус текстоліт/плівка, 100х150х300mm) фото, продажа в Украине
Код товара: 39110
    text_tech_spec
    Напруга заряду АКБ - 36 В ; Ємність акумулятора - 18 Ач ; Габарити - 100х150х300mm ;
7400 грн.

Купити акумулятор для електровелосипеда в Україні

Сьогодення найбільш поширеним джерелом живлення електротранспорту є три типи акумуляторів : кислотні тягові DZM, Li-ion та літій-залізо-фосфатні акб.
 
Кислотні акб серії DZM найчастіше зустрічаються  такі моделі 6DZM12 і 6DZM20. Найбільш популярні торгові марки LogicPower 6DZM20, Merlion 6DZM12,  Viper DZM 12V 12Ah.  акумулятори такого типа найдешевші, серед недоліків велика вага, кількість повних циклів не перевищує 400.
 
Li-ion акумулятор до самоката, скутера, електровелосипеда  зазвичай має напругу 36-48В,  рідко 60V. Перевага цього типа акумуляторів в малому розмірі, великій щільності енергії на одиницю ваги об'єму. На нашому сайті представлені збірками Li-ion 36V 7.5Ah, Li-ion 48V 10.4Ah, Li-ion 48V 13Ah. 
Li-Fe-Po4 акумулятор - найсучасніша версія батареї.  кількість циклів повного розряду, на деяких версіях доходить до 4000. Серед недоліків - відносно малий номінальний ток розряду, який рівен 1С, де С - ємність акб. Наприклад для акб LiFEPO4  48В 15Аг  номінальний ток розряду складає 15А, тобто номінальна потужність приєднаного двигуна не повинна перевищувати  720Вт.
 
Challenger Lifepo акумулятор на нашому сайті представлен серіями SeaLife LiFePo4  - герметичний корпус-чемодан, з LCD монітором.  Серія Challenger Ecolife - корпус стрейч плівка або текстоліт, монітор на вибір. Lifepo4 для сонячної станції, найчастіше використовують саме цю серію,  є готові зборки  24В і 48В, ємністю від 50Аг до 200аг.
 
Серія Challenger TracLife - це серія потужних акб, в металевих корпусах, з LCD монітором та портом моніторингу. Хочемо звернути увагу покупця, що для коректної роботи літій-залізо фосфатний акумулятора на UPS чи інвертором на сонячній станції потрібно провести деякі маніпуляції з АКБ.
 
Також потужним виробником літієвих акумуляторів є Logicpower. На нашому сайті можливо підібрати літієві батарея до UPS, соняшної станції та на будь які ваші потреби.
 
Акумулятор самоката зазвичай має формфактор "цегла" і виглядає так: https://e-ctr.com.ua/energosnabzhenie/akkumulyatornye-batarei/akkumulyatory-lifepo4/akkumulyator-dlya-velosipeda-li-ion-e9-7-5a-36v
Акумулятор 6-DZM-20 зазвичай стоїть на великих електроскутерах типа скутер Delta, заря силач, партнер дельта, партнер comfort
Акумулятор Lifepo4 ми пропонуємо в будь-якій напрузі і ємності, збираємо під замовлення покупця. Lifepo4 на велосипед може бути встановлений на раму або багажник, у сумку або гермобокс.