Пилососи купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Пилососи

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Автомобільний пилосос BLACK & DECKER AV1205
Код товара: 28122
  text_tech_spec
  Джерело живлення - сеть ; Максимальна пропускна здатність - 540 м?/ч ; Обсяг контейнера - 0.286 л ; * Тип збирання - сухая ; Напруга - 12 В ; Довжина мережевого кабелю - 5 м ;
867 грн.
Пилосос акумуляторний RYOBI HV1200
Код товара: 13210
Опис товару: Пилосос RYOBI HV1200 універсальний, досить функціональний, підійде для прибирання різних видів покриттів. Має хорошу потужністю для ефективної і комфортної збирання. Область застосування: Запал есос акумуляторний RYOBI HV1200 приз..
1025 грн.
Пилосос акумуляторний RYOBI CHV182M
Код товара: 13189
Опис товару: Пилосос RYOBI CHV182M універсальний, досить функціональний, підійде для прибирання різних видів покриттів. Має хорошу потужністю і різними новими функціями для ефективної та комфортної збирання. Область застосування: Запал есос акумуля..
1229 грн.
Акумуляторний пилосос MAKITA 5 Ач)
Код товара: 7215
Опис товару: Акумуляторний пилосос MAKITA CL100DZ - це переносний пилосос, який зручний для чистки підлоги, сходів і навіть стель. Він має ергономічну рукоятку, багаторазові фільтра грубої і тонкої очистки. А малу вагу робить роботу не трудомісткою. Це зручне і практичне доповнення д..
1277 грн.
Пилосос MAKITA CL100DZX
Код товара: 17999
Опис товару: Пилосос MAKITA CL100DZX допоможе навести порядок в приміщенні швидко і чисто. Головна "фішка" моделі - її мобільність, що є завдяки акумуляторної Li-Ion батареї до 10.8-вольт ємністю 1.3 Ач. Компактний апарат має силу всмоктування, що дозволяє ефективно боротися із забрудн..
1277 грн.
Акумуляторний пилосос для сухого та вологого прибирання Black & Decker WDB215WA
Код товара: 34589
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 10,8 Вт ; Тип - аккумуляторный ; Швидкість повітряного потоку - 708 л/мин ; Обсяг пилозбірника - 0,37 л ; Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 1,5 Ач ; Напруга - 7,2 В ; Габарити - 1225*130*420 мм ; Вага - 0,6 кг ;
1407 грн.
пилосос ручної RYOBI R18HV-0
Код товара: 33249
  text_tech_spec
  Тип двигуна - электрический - щеточный ; Напруга зовнішніх джерел - 18 В ; Обсяг сміттєзбірника - 173 мл ; Габарити - 14 x 18 x 44 см ; Вага - 1,39 кг ;
1554 грн.
Акумуляторний пилосос MAKITA BCL140Z
Код товара: 25426
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Джерело живлення - аккумулятор ; Обсяг контейнера - 0.65 л ; Продуктивність - 1.2 л/с ; Тип аку ора - Li-Ion ; Напруга - 14.4 В ; Вага - 1.2 кг ;
1677 грн.
Автопилосос BLACK & DECKER ADV1220
Код товара: 14331
  text_tech_spec
  Комплектація - 5-и метровый кабель питания со штекером в прикуриватель авто 12 В, гибкий шланг, длинная щелевая насадка, длинная щетка-насадка, сумка для транспортировки и хранения ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 12 Вт ; Обсяг контейнера - 0.610 л ; Продуктивність - 1053 л/с ; * Тип збирання - сухая ; Напруга - 12 В ; Габарити - 470х230х200 мм ; Вага - 1.3/1.8 кг ;
1734 грн.
Акумуляторний пилосос MAKITA DCL180ZB (без АКБ), MAKITA DCL180ZB (без АКБ), Акумуляторний пилосос MAKITA DCL180ZB (без АКБ) фото, продажа в Украине
Код товара: 34040
  text_tech_spec
  Країна виробник - Япония ; Напруга заряду АКБ - 18 В ; Повітряний потік - 1300 л/мин ; Потужність всмоктування - 3,6 кПа ; Продовжіть льность автономної роботи - 20 мин ; Тип аку ора - Li-ion ; Ємність бака - 0,65 л ; Габарити - 476 x 114 x 152 мм ; Вага - 1,2 кг ;
1821 грн.
Пилосос ручної Ryobi R18HVF-0, Ryobi R18HVF-0, Пилосос ручної Ryobi R18HVF-0 фото, продажа в Украине
Код товара: 33235
  text_tech_spec
  Країна виробник - Япония ; Обсяг пилозбірника - 540 мл ; Витрата повітря - 850 л/с ; Тип аку ора - Li-lon/Ni-Cd ; Напруга - 18 В ; Габарити - 385х151х120 мм ; Вага - 1 кг ;
1825 грн.
Акумуляторний пилосос MAKITA BCL180Z
Код товара: 25431
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Джерело живлення - аккумулятор ; Обсяг контейнера - 0.65 л ; Тип аку ора - Li-Ion ; Напруга - 18 В ; Габарити - 110х150х480 мм ; Вага - 1.2 кг ;
1853 грн.
Акумуляторний пилосос для сухого та вологого прибирання Black & Decker WDA320J, Black&Decker WDA315J, Акумуляторний пилосос для сухого та вологого прибирання Black & Decker WDA320J фото, продажа в Украине
Код товара: 34590
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 10,8 Вт ; Обсяг контейнера - 0,5 л ; Тип аку ора - Li-Ion ; Ємність акумулятора - 1,5 Ач ; Вага - 0,9 кг ;
1919 грн.
Стеклоочиститель Karcher WV 1 Plus
Код товара: 31058
  text_tech_spec
  Країна виробник - Германия ; Обсяг резервуара - 100 мл ; Ширина насадки - 250 мм ; Час роботи на одній зарядці - 20 мин ; Продуктивність - 55 м² = 18 окон ; Час заряду акумулятора - 90 мин ; Габарити - 130 х 250 х 275 мм ; Вага - 0,5 кг ;
2100 грн.
Акумуляторна пилосос MAKITA DCL182Z (без АКБ)
Код товара: 33290
  text_tech_spec
  Напруга зовнішніх джерел - 18 В ; Тиск - 4 кПА ; Обсяг пилозбірника - 0,5 л ; Продуктивність - 60 м³/ч ; Тип аку ора - Li-ion ; Вага - 1,3 кг ;
2131 грн.
Акумуляторний пилосос для сухого та вологого прибирання Black & Decker WDA320J, Black&Decker WDA320J, Акумуляторний пилосос для сухого та вологого прибирання Black & Decker WDA320J фото, продажа в Украине
Код товара: 34591
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Обсяг пилозбірника - 0,5 л ; Витрата повітря - 13.06 л/с ; * Тип збирання - сухая, для сбора жидкости ; Тип аку ора - Li-lon ; Напруга - 10,8 В ; Вага - 0,9 кг ;
2239 грн.
Автопилосос BLACK & DECKER PAV1205
Код товара: 14335
  text_tech_spec
  Комплектація - 5-метровый кабель, щетка для обивки сидений, встроенная щелевая насадка, гибкий шланг, мягкая щетка, сумка для хранения ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 11 Вт ; Обсяг контейнера - 0.350 л ; Продуктивність - 859 л/с ; * Тип збирання - сухая ; Напруга - 12 В ; Габарити - 375x150x150 мм ; Вага - 1.3 кг ;
2243 грн.
Пилосос Karcher WD 2 Cartridge filter, Karcher WD 2 Cartridge filter, Пилосос Karcher WD 2 Cartridge filter фото, продажа в Украине
Код товара: 32827
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 1000 Вт ; Обсяг контейнера - 12 л ; Довжина шланга - 1,9 м ; Габарити - 369 x 337 x 430 мм ; Вага - 4,5 кг ;
2475 грн.
Автопилосос BLACK & DECKER PAD1200
Код товара: 14336
  text_tech_spec
  Комплектація - 5-ти метровый кабель, гибкий шланг, 2 насадки, сумка для хранения ; Гарантія - 24 мес ; Джерело живлення - сеть ; Потужність - 11 Вт ; Обсяг контейнера - 0.5 л ; Продуктивність - 900 л/с ; * Тип збирання - сухая ; Напруга - 12 В ; Габарити - 160x320x240 мм ; Вага - 1.6 кг ;
2580 грн.
Віконний пилосос BLACK & DECKER WW100, BLACK&DECKER WW100, Віконний пилосос BLACK & DECKER WW100 фото, продажа в Украине
Код товара: 34587
  text_tech_spec
  Комплектація - Пылесос оконный Зарядное устройство Инструкция ; Гарантія - 12 месяцев ; Ширина насадки - 280 мм ; Потужність - 6 Вт ; Час роботи на одній зарядці - 25 минут ; Обсяг пилозбірника - 0,1 л ; * Тип збирання - Сухая, Влажная, Сбор жидкости ; Тип аку ора - Li-Ion ; Напруга - 3,6 В ; Габарити - 300х190х150 мм ; Вага - 0,8 кг ;
2687 грн.
Акумуляторний пилосос Makita CL070DS
Код товара: 7216
Опис товару: Акумуляторний пилосос MAKITA CL070DS - це переносний пилосос, який зручний для чистки підлоги, сходів і навіть стель. Він має ергономічну рукоятку, багаторазові фільтра грубої і тонкої очистки. А малу вагу робить роботу не трудомісткою. Це зручне і практичне доповнення д..
3164 грн.
Віконний пилосос BLACK & DECKER WW100K, BLACK&DECKER WW100K, Віконний пилосос BLACK & DECKER WW100K фото, продажа в Украине
Код товара: 34588
  text_tech_spec
  Комплектація - Микрофибра, 2 щелевых насадки для пылесоса 280 мм и 170 мм, Зарядное USB устройство ; Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 6 Вт ; Тип - аккумуляторный ; Час роботи на одній зарядці - 20 минут ; * Тип збирання - влажная, сбор воды ; Обсяг контейнера для води - 0,1 л ; Напруга - 3,6 В ; Габарити - 300x190x150 мм ; Вага - 0,8 кг ;
3327 грн.
Стеклоочиститель Karcher WV 2 Premium, Karcher WV 2 Premium, Стеклоочиститель Karcher WV 2 Premium фото, продажа в Украине
Код товара: 32842
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 240 Вт ; Час роботи на одній зарядці - 25 мин ; Обсяг бака - для грязной воды - 100 мл ; Акумулятор - Литий-ионный ; Час заряду акумулятора - 120 мин ; Габарити - 120 x 280 x 320 мм ; Вага - 0,6 кг ;
3379 грн.
Пилосос Karcher WD 2 Premium Basis
Код товара: 32828
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Потужність - 1000 Вт ; Обсяг контейнера - 15 л ; Напруга - 220 В ; Габарити - 388 x 340 x 453 мм ; Вага - 5,1 кг ;
3589 грн.
Пилосос KARCHER VC 2 Premium, KARCHER VC 2 Premium, Пилосос KARCHER VC 2 Premium фото, продажа в Украине
Код товара: 31057
  text_tech_spec
  Країна виробник - Германия ; Рівень шуму - 76 дБ ; * Потужність - 700 Вт ; Тип - мешковой ; Обсяг пилозбірника - 2.75 л ; * Тип збирання - сухая ; Довжина шланга - 1,5 м ; Габарити - 24.9x28.8x43.5 см ; Вага - 5,1 кг ;
3899 грн.