гайкові купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

гайкові

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Набір ключів рожково-накидних Бригадир CR-V сатин, 8 шт
Код товара: 22565
Артикул: 4823070700283 4820159932146 Опис товару: Набір рожково-накидних ключів Бригадир Cr-V, 8 штук можна вважати хорошою демонстрацією високої якості інструментів для механіків. Міцність матеріалу, з якого виготовлені всі 8 ключів, не дає сумніватися завдяки кованої хромованадіе..
185 грн.
Набір ключів MIOL 51-700
Код товара: 9711
Технічні характеристики: b - 8 , 10, 12, 13, 14, 17 (мм) Опис товару: набір приладдя MIOL 51-700 - набір ключів рожково-накидних з хром-ванадієвої сталі, покриття сатин, твердість 44-51 HRc, PREMIUM, 6 штук. Має дванадцятигранний динамічний профіль із збільшеною площею ко..
186 грн.
Набір ключів комбінованих полірованих Бригадир CR-V, 12 шт
Код товара: 22566
Артикул: 4823070700290 4820159932153 Опис товару: Набір комбінованих ключів Бригадир PROFI 12 шт Cr-V для механіків і автослюсарів буде хорошим подарунком. Міцність матеріалу, з якого виготовлені вироби, що входять в набір, ідеальна. В основному це було досягнуто завдяки особливій ..
269 грн.
Набір приладдя MIOL 51-705
Код товара: 9713
Технічні характеристики: b - 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19 (мм). Опис товару: набір приладдя MIOL 51-705 - набір ключів рожково-накидних з хром-ванадієвої сталі, покриття сатин, твердість 44-51 HRc, PREMIUM, 8 штук. Має дванадцятигранний динамічний профіль із збільшеною п..
273 грн.
Набір ключів MIOL 51-710
Код товара: 9714
Технічні характеристики: b - 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19 (мм). Опис товару: набір ключів MIOL 51-710 - набір ключів рожково-накидних з хром-ванадієвої сталі, покриття сатин, твердість 44-51 HRc, PREMIUM, 12 штук. Має дванадцятигранний динамічний профіль із збільшеною пло..
364 грн.
Ключ з головкою PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 8MM 23045
Код товара: 19092
головкою 8 мм стане Вам відмінним помічником при закручуванні і відкручування гайок. Використання головки з самоблокирующимся шарнірним з'єднанням дуже зручно в важкодоступних місцях. Гарантована працездатність навіть після 10000 циклів використання. Область застосування: ..
433 грн.
Ключ з голо вкой PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 9MM 23046
Код товара: 19095
Технічні характеристики: Код: 23046 Поворотна головка: 90 про Головка: 9 мм. Опис товару: Ключ PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 9MM допоможе Вам при роботі з автоматичними трансмісіями, при добуванні двигунів і т.д. Завдяки обгінної муфті і повор..
465 грн.
Ключ з головкою PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 10MM 23047
Код товара: 19096
Технічні характеристики: Код: 23047 Повор за хорошою ціною можливо в Києві, попередньо оформивши замовлення у нас на сайті. Продаж і доставка здійснюватися в будь-яку точку України. Країна виробник: Китай ..
482 грн.
Ключ з головкою PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 13MM 23135
Код товара: 19102
Технічні характеристики: Код: 23135 Поворотна головка: 90 про Головка: 13 мм. опис товару: Ключ PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 13MM зроблений зі спеціального сплаву, що забезпечує інструменту міцність і максимальну продуктивність. Оснащений по..
482 грн.
Ключ з головкою PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 11MM 23048
Код товара: 19098
Технічні характеристики: Код: 23048 Поворотна головка: 90 про Головка: 11 мм. Опис товару: Ключ PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 11MM має матове хромове покриття. Гарантована працездатність навіть після 10000 циклів використання. Використання гол..
498 грн.
Ключ з головкою PROXXON MICRO-COMBISPEEDER 12MM 23049
Код товара: 19099
& nbsp Технічні характеристики: & nbsp Код: 23049 Поворотна головка: 90 o Головка: 12 мм. & nbsp & nbsp Опис товару: & nbsp Ключ & nbsp - PROXXON & nbsp - MICRO-COMBISPEEDER 12MM & nbsp - це компактний зручний комбінований ключ із гарантованою робочою..
508 грн.
Гучний ключ STANLEY 4-87-988, STANLEY 4-87-988, Гучний ключ STANLEY 4-87-988 фото, продажа в Украине
Код товара: 17469
Опис товару: Гучний ключ STANLEY 4-87-988 як би це класична модель з розряду метричних, однак унікальність даного інструменту можна не відзначити. Робота з кріпильними елементами стає дуже зручною завдяки особливій конструкції моделі. Тут не потрібно міняти ключі різного розміру, так..
650 грн.
Гучний ключ STANLEY 4-87-989, STANLEY 4-87-989, Гучний ключ STANLEY 4-87-989 фото, продажа в Украине
Код товара: 17473
Опис товару: Гучний ключ STANLEY 4-87-989 унікальний своєю оригінальною конструкцією і дизайном, відразу привертає до себе увагу. Закручування кріпильних деталей стає дуже зручною завдяки особливостям моделі. Тут не потрібно міняти ключі різного розміру, так як цей інструмент сам нал..
780 грн.
Гучний ключ STANLEY 4-87-990, STANLEY 4-87-990, Гучний ключ STANLEY 4-87-990 фото, продажа в Украине
Код товара: 17474
Опис товару:   Гучний ключ STANLEY 4-87-990 з оригінальною конструкцією і дизайном відразу привертає до себе увагу професіонала і побутового користувача . Кріпильні операції деталей стають більш комфортними завдяки особливостям моделі. Тут не потрібно в ході роботи міняти клю..
962 грн.
Набір приладдя MIOL 51-714, MIOL 51-714, Набір приладдя MIOL 51-714 фото, продажа в Украине
Код товара: 9715
Технічні характеристики: b - 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 27, 30, 32 (мм). Опис товару: набір приладдя MIOL 51-714 - набір ключів рожково-накидних PREMIUM, 12 штук. Ключі комбіновані MIOL 51-714 виготовлені методом гарячого кування зі сталі, легованої хро..
1016 грн.
Переставний гайковий ключ 250 мм Knipex RAPTOR 87 41 250, Knipex RAPTOR 87 41 250, Переставний гайковий ключ 250 мм Knipex RAPTOR 87 41 250 фото, продажа в Украине
Код товара: 36856
  text_tech_spec
  Позиції установки - 15 ; * Діаметр болта - 3/8 - 1 1/4 дюйма, 10-32 мм ; Довжина - 250 мм ; Вага - 0,328 кг ;
1043 грн.
Переставний гайковий ключ KNIPEX 125мм 8603125, KNIPEX 125мм 8603125, Переставний гайковий ключ KNIPEX 125мм 8603125 фото, продажа в Украине
Код товара: 29711
  text_tech_spec
  Довжина - 125 мм ; Вага - 105 г ;
1305 грн.
Переставний гайковий ключ KNIPEX 150мм 8603150, KNIPEX 150мм 8603150, Переставний гайковий ключ KNIPEX 150мм 8603150 фото, продажа в Украине
Код товара: 29712
  text_tech_spec
  Довжина - 150 мм ; Вага - 175 г ;
1305 грн.
Набір ключів комбінованих STANLEY MAXIDRIVE PLUS 4-87-051, STANLEY MAXIDRIVE PLUS 4-87-051, Набір ключів комбінованих STANLEY MAXIDRIVE PLUS 4-87-051 фото, продажа в Украине
Код товара: 15187
Опис товару:   Набір ключів комбінованих STANLEY MAXIDRIVE PLUS з 6 шт - показник високої якості інструментів для механіків. Міцність матеріалу набору STANLEY MAXIDRIVE PLUS 6 шт не дає сумніватися зважаючи кованої хромованадіевой кострукції ключів. Корозія довго..
1651 грн.
Набір ключів MIOL 51-715, MIOL 51-715, Набір ключів MIOL 51-715 фото, продажа в Украине
Код товара: 16546
Технічні характеристики : Розмір: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 Міцність: 45-51 HRc Кількість: 25 шт.     Опис товару:   Набір ключів рожково-накидних MIOL 51-715 -..
1693 грн.
Набір комбінованих гайкових ключів Proxxon 23821 SlimLine
Код товара: 33646
  text_tech_spec
  Країна виробник - Германия ;
1745 грн.
Переставний гайковий ключ KNIPEX 180мм 8603180, KNIPEX 180мм 8603180, Переставний гайковий ключ KNIPEX 180мм 8603180 фото, продажа в Украине
Код товара: 29713
  text_tech_spec
  Довжина - 180 мм ; Вага - 254 г ;
1900 грн.
Переставний гайковий ключ 180 мм Knipex 8602180, Knipex 8602180, Переставний гайковий ключ 180 мм Knipex 8602180 фото, продажа в Украине
Код товара: 36850
  text_tech_spec
  Расстояние между губками - 35 мм ; Толщина губок - 8 мм ; Висота - 20 мм ; Довжина - 180 мм ; Ширина - 56 мм ; Вага - 0,270 кг ;
1947 грн.
Набір ключів комбінованих STANLEY MAXIDRIVE PLUS 4-87-054
Код товара: 15292
Опис товару: Набір ключів комбінованих STANLEY MAXIDRIVE PLUS з 8 шт - це можливість для розширеного діапазону дій механіка. Набір ключів складається з наібоолее використовуваних в промисловості та побуті складових. Ковані конструкція набору STANLEY MAXIDRIVE PLUS 8 шт дозво..
1955 грн.
Переставний гайковий ключ KNIPEX 250мм 8603250
Код товара: 29714
Переставний гайковий ключ KNIPEX 250мм 8603250
  text_tech_spec
  Довжина - 250 мм ; Вага - 536 г ;
2041 грн.