До вашої уваги протокол випробувань АКБ Ventura GPL

23.11.2021

Тестована батарея Ventura GPL12-55 - AGM 55Ач 12В серія GPL.
Серія GPL, як і більшість батарей AGM, призначена для використання в системах гарантованого живлення: тривалі навантаження, відносно не високим струмом, до рівня заряду 11.3-11.5 В, в циклічних або буферних режимах.
 
З протоколу видно, що акумулятор, до відсічення за напругою, пропрацював 5 годин, 26хв, ті ємність фактична навіть вище, ніж зазначено.
Також додаємо Data Sheet з основними параметрами акб.
До вашої уваги протокол випробувань АКБ Ventura GPL
 
У поточних ринкових реаліях спостерігаємо безліч брендів АБ з супер "солодкою ціною". Хто не довіряє нашому досвіду і рекомендаціям, рекомендуємо провести подібного плану експеримент самостійно, тарованим навантаженням, з урахуванням коефіцієнта кореляції на напругу, що знижується в процесі розряду акб.
 
Акумулятор Ventura - не найкраща акумуляторна батарея на ринку, але співвідношення ціна-якості, на мій погляд, оптимальне. Ще раз хочу наголосити, що під кожне завдання є своє технічне рішення, не соромтеся загадуйте :-)
 
До вашої уваги протокол випробувань АКБ Ventura GPL
    
PS на написання статті підштовхнув сумний досвід нашого клієнта, який вирішив купити дешевий акумулятор GEL, так ще й під тягу, та ще й під цикли.