Акції та Знижки

Краб - фонд допомоги онкохворим дітям
Геноцид Українського народу – це не історія початку 20-го століття, це те, що відбувається в наші дні.
Смертельно хворі діти потребують медикаментів, сучасного обладнання для лікування раку.
 
На сьогоднішній день держава практично самоусунулася від лікування дітей хворих на онкологічні захворювання. Купувати доводиться практично все – від шприца та пластиру до дорогої хімії.
 
За світовою статистикою менше 5% онкохворих може оптатити лікування самостійно, інші, без допомоги, приречені і навіть не мають шансу вирватися з "клешні" і вижити.
 
Давайте разом дамо дітям шанс залишитися жити у цьому світі.
 
На вашу допомогу чекають тут: crab-foundation.com картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478
Інтернет-магазин e-ctr.com.ua компенсує Ваш благодійний внесок – знижкою на товар.
 
 
Деталі:
 
Ми готові компенсувати Ваш благодійний внесок, надавши знижку товару. розмір знижки не може перевищувати 8% вартості товару і обговорюється індивідуально. Ліміт обумовлений ринковою кон'юнктурою та вкрай низькою маржинальністю за деякими товарними групами. Просимо, спершу узгодити поточну вартість та наявність.