text_tech_spec
Гарантія - 12 месяцев
;
Потужність - 60000 ВА
;
Вхідна напруга - 300 … 430 В
;
ККД - 98 %
;
Вихідна напруга - 380 В
;
Габарити - 1290х600х500 мм
;
Вага - 178 кг
;
76821 грн.
Показано с 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)
Навіщо купувати трифазний стабілізатор?
Трифазні стабілізатори, як підказують хором логіка і практика, використовується для вирівнювання стрибків напруги в трифазній мережі. Якщо на введенні мережу трифазна, але в будинку вся техніка однофазная, то раціональніше буде використовувати кілька однофазних стабілізаторів. Якщо ж в електромережі присутній хоча б один трифазний споживач, то для його гарного самопочуття буде мудро встановити трифазний стабілізатор напруги.
Стабілізатор напруги допомагає зловити відразу 2 зайців: • Уберегти дороге електрообладнання від передчасної смерті • змусити працювати електротехніку при занадто низькій напрузі в сеті.Как правильно вибрати?
Вибір стабілізатора необхідно почати з підрахунку потужності: яке енергоспоживання всієї техніки, яку планується підключити через стабілізатор? Необхідно взяти до уваги, що деяка техніка має таку штуку, як пускові струми. Це характерно для асинхронних двигунів: для їх запуску потрібно струм, перевищує номінальний в кілька разів.
Якщо у вас немає асинхронних двигунів, але є холодильник або електронасос, то ось наступна новина: у вас є асинхронний двигун =) В такому випадку, розрахунок пускових струмів можна взяти з паспорта пристрою. Якщо цих даних немає, то робочу потужність необхідно помножити на 5 (зазвичай, пускові струми більше номінальних в 3-5 разів).
Потужність стабілізатора повинна відповідати споживаної потужності електроприладів + невеликий запас (зазвичай, від 20 до 30%). Також варто подумати над тим, чи не буде в найближчому майбутньому встановлена ще якась техніка, апетити якої варто врахувати заздалегідь?
Купити трифазний стабілізатор за помірною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Доставка можлива не тільки в Одесі і Києві, а й по всій Україні.