Пристрої під назвою «стабілізатори» застосовуються в тих місцях, де спостерігаються сильні скачки напруги. Вони виконують функцію нормалізації напруги в мережі. Такі пристрої оберігають техніку, підключену через стабілізатор, від передчасного виходу з ладу, через перебої з подачею електрики. Стабілізатор релейного типу відносно недорогий, але в той же час надійний і не вибагливий до експлуатаційних умов.
Особливості конструкції релейного стабілізуючого пристрою
Стабілізатор-реле зроблений на основі силового трансформатора і Вольтододаткові котушки. Принцип роботи релейного стабілізатора нагадує пристрій лабораторного автотрансформатора. Силовий трансформатор пристрою має обмотку, поділену на окремі секції, які перемикаються за допомогою електромагнітного реле. Плата управління стабілізатора аналізує напругу, отриману на вході, і при визначенні змін, включає відповідне реле, щоб його нормалізувати.
Стабілізуючий пристрій працює коректно в певному діапазоні напруги. Якщо стався занадто великий стрибок напруги, то запобіжник може автоматично відключити стабілізатор разом з приладами, які працюють через нього. І в протилежному випадку, при сильно зниженій напрузі, пристрій буде очікувати збільшення його робочого рівня, для того, щоб підключити прилади до мережі.
У більшості моделей реле-стабілізаторів є чотири обмотки , які при перемиканні додають напругу, що утворюється на виході. Є також моделі релейних стабілізаторів, оснащені дев'ятьма секціями обмоток.
Де застосовують релейні стабілізатори
Стабілізуючі пристрої релейного типу широко використовуються як в сфері промисловості, так і в побутових цілях. Такі пристрої популярні не тільки завдяки своїй низькій ціні. Швидкість, з якою стабілізатор обробляє зміни в напрузі мережі, робить пристрій практичним для захисту таких приладів:
Прилади для освітлення Побутова техніка (мікрохвильові печі, холодильники, котли, бойлери)
Прилади для лабораторних досліджень
Оргтехніка
Вентиляційна і кондиционирующая техніка
Устаткування медичних кабінетів.
Використовуючи стабілізатор для котла, ви не будете переживати, що дорогий агрегат дасть збої або вийде з ладу через проблеми в се ти. Хороший стабілізатор для будинку вбереже всі електричні прилади, які постійно знаходяться в підключеному стані. Настінний стабілізатор не займає багато місця і не псує інтер'єр.
На що звертають увагу при покупці стабілізатора?
Перед тим, як купити релейний стабілізатор, потрібно визначитися з цілями його використання, а також ознайомитися з усіма технічними характеристиками, які позначені в інструкції до пристрою. Звертають увагу на такі показники:
Потужність пристрою Швидкість, з якою пристрій реагує і обробляє зміна стрибків напруги
наявність і тип оберігають автоматів
Здатність пристрою до перезавантаженням в разі збою
Діапазон напруги
Наявність індикаторів параметрів і режимів.
Купуючи релейний стабілізатор потрібно підрахувати сумарну потужність приладів, які будуть підключені через нього, і додати до цієї суми 30%.
Найбільш популярними моделями релейних стабілізаторів серед споживачів є моделі Gresso, Logic Power, LUXEON, RUCELF, STURM і VITALS. Релейні стабілізатори FORTE і LUXEON відрізняються високою якістю і тривалим терміном експлуатації.
Де можна купити стабілізатор для будинку?
Купити релейний стабілізатор напруги від надійного виробника і за розумною ціною можна в інтернет-магазині Центр Технічних Рішень. Компанія має в наявності широкий асортимент техніки для енергопостачання, самих різних типів, моделей і цінових пропозицій. Тут можна купити настінний стабілізатор LUXEON або потужний стабілізатор 10 кв, для підключення приладів, які споживають багато електроенергії.
Якщо у вас немає можливості забрати товар прямо з офісу, ви можете замовити доставку в будь-яке місто України, в тому числі Київ, Одесу, Дніпро, Львів і Харків. Оформивши доставку, ви отримаєте оплачений вами товар вже протягом декількох днів. На сайті https://e-ctr.com.ua/ ви знайдете кращі технічні пропозиції за прийнятною ціною!