Що таке шліфувальні машини?
Вібраційні або плоскошліфувальні машини свою назву отримали завдяки наявності плоскої підошви, яка з великою швидкістю, але з маленькою амплітудою. Вироби знаходять своє застосування там, де необхідно здійснити остаточну обробку поверхні перед лакуванням або фарбуванням, видалити лак, напливи фарби та ін. Скориставшись шліфувальною машиною, можна відшліфувати камінь, дерево, метал і пластмасу.
Основні типи
Шліфувальні машини підрозділяються на:
1. Вироби з прямокутною обробної поверхнею. Свою назву шліфувальні машини отримали завдяки прямокутній формі підошви, що кріпиться за допомогою липучки або затискачів, які надійно фіксують кінці шкурки. До такого агрегату можна з легкістю підібрати будь-які видаткові матеріали.
2. Дельта Шліфувателі. Вироби мають невеликий розмір і оснащені винесеною вперед підошвою, яка за своєю формою нагадує основу праски. Цей різновид шліфувальних машин з легкістю справляється обробкою не лише дрібних деталей різних поверхонь (віконні рами, фаски, меблі і ін.), Але і важкодоступних ділянок.
3. Ексцентрикові
Крім обертальних, кругла робоча поверхня здійснює також коливальні рухи, при цьому поєднуючи ротаційний і орбітальний види руху. Пристрій впорається з вигнутою поверхнею, а також підійде для шліфування, чищення, полірування виробів з пластмаси, металу, дерева, а також для проведення дуже тонкої шліфовки.
4. Стрічкові шліфувальні машини використовують для первинної обробки плоских (великих) поверхонь ( наприклад, видалення застарілих лакофарбових покриттів), обдирання, грубого шліфування і вирівнювання. В ролі основного робочого елемента виступає стрічка, склеєна в нескінченну кільце і обертається на двох кінцевих роликах. Замкнутий кругове обертання стрічки гарантує найвищу продуктивність даного виду машин.
5. варіошліфователі, головне завдання яких - шліфування крайок, кутів, а також невеликих поверхонь завдяки малій поверхні шліфування.
Характеристики шліфувальних машінМощность. Даний параметр відображає продуктивність, від якої залежить ефективність проведених работ.Вес. Ергономічний суб'єктивний фактор, який залежить виключно від фізичних можливостей пользователя.Площадь робочої поверхні. При виборі вироби важливо пам'ятати, що чим більше цей показник, тим менше проходів знадобиться, і тим швидше ви впораєтеся з поставленим задачамі.Налічіе пилозбірника. У багатьох моделях мішок встановлюється спочатку. Також бувають багаторазові й одноразові пилозбірники. До кожної окремої моделі можна також приєднати окремий пилосос.