Багатофункціональний інструмент
Від інших виробів багатофункціональні інструменти відрізняє різноманітність матеріалів, з якими користувач може працювати, а також величезна кількість здійснюваних операцій. Багатофункціональний інструмент доведеться як ніколи до речі під час виконання різного роду столярних та слюсарних робіт не тільки в побуті, але і в цеху і в майстерні. Будь-який різновид багатофункціонального інструменту відрізняється стійкістю до зносу і тривалим терміном служби.
Різновиди багатофункціональних інструментовРезак універсальний є найбільш затребуваним інструментом даної категорії. Високопродуктивні (до 21 000 кол / хв) різаки працюють від як мережі змінного струму, так і від акумуляторних батарей. Найчастіше універсальні різаки додатково забезпечуються двома батареями, які відрізняються великою ємністю. Аксесуари та численні насадки дозволяють використовувати різаки для розпилу, шліфування і різання матеріалом різної толщіни.Універсальние стамески здатні замінити різаки і пили, шліфувальні машинки, завдяки вібрації, яка поширюється під кутом 1,4 ° або 2,8 °. Завдяки електронній регулюванню числа обертів (від 5000 до 21 000 кол / хв), користувач має можливість працювати за допомогою стамесок з матеріалами, що мають різну твердость.Набор багатофункціонального інструменту, завдяки наявності різного роду насадок, знаходить своє застосування в процесі полірування, шліфування, обрізки гвинтів і болтів, видалення лакофарбового покриття, іржі, а також розпилювання. Агрегати дозволяють проводити роботи з металом, деревом, пластмасою і скловолокном. Для кожного окремого матеріалу частота коливання регулюється в межах 5000-35000 кол / хв. Комплектація набору також включає в себе не тільки насадки (близько 45 штук), але і ряд додаткових аксесуарів (шліфувальні круги, цанги, свердла, фрезерні циркулі і т.д.). В залежності від типу харчування, багатофункціональний інструмент буває мережевим і акумуляторним.
характеристики багатофункціонального інструменту
Технічні характеристики, які притаманні всій групі багатофункціональних приладів, такі:
1. Здатність справлятися з великою кількістю робіт. Так, під одним і тим же корпусом своє застосування може знаходити шліфувальна машина, універсальний різак, полірувальник і не тільки.
2. Ергономічний дизайн. Сприяє зручності застосування і більшої мобільності агрегату.
3. Кожна модель має свою родзинку, зокрема, потужний двигун, наявність ергономічних ручок, можливість змінити насадку без використання будь-яких додаткових інструментів і ін.
4. Побутовий і професійний інструмент. Різницю між даними різновидами становить довговічність, потужність і можливість протягом тривалого часу справлятися з максимальним навантаженням.