Якщо ви майстер столярної справи, творець хороших меблів, та й просто людина, яка любить робити вдома все своїми руками, то хороший інструмент просто необхідний. Без нього виконати роботу якісно неможливо.
У нашому інтернет-магазині кожен відвідувач зможе купити фрезер ручний електричний, відповідний за якістю, ціною, функцій і дизайну. Досвідчені продавці-консультанти допоможуть зробити правильний вибір.
На що варто звернути увагу при попупке фрезера
Кожен фрезер ручний електричний має низку функцій. Виходячи з цього, буде складатися ціноутворення, зручність в експлуатації, кількість вироблення.
Виділяють дві основні види фрезеров:
Кромковий фрезер (присадний) застосовується для заокруглення країв, надає виробу завершеного вигляду.
Варто відзначити акумуляторний керамічний фрезер RYOBI R18TR-0. Його переваги: плавний пуск, регулювання обертів. Фрезер оснащений прямий підошвою для якісного фрезерування кромок. Підсвічування підошви гарантує повний огляд виконуваної роботи. Він використовується для акуратної обробки деталей, виготовлених зі шпону, ламінату. Висока ціна, тому доцільно використовувати його на великому виробництві.
Погружной (вертикальний) фрезер - більш популярний вид фрезера, ніж попередній. Виконує всі основні функції. Використовується на деревообробних виробництвах. З його допомогою формують кромку, вирізують пази, свердлять отвори, шліфують вироби. Такі фрезери частіше використовуються в побуті, працювати ними набагато простіше, навіть новачок зможе впоратися.
Популярні моделі фрезерів і виробники в Україні
Найпопулярніші фрезери ручні в Україні, на думку досвідчених експертів, вважаються вироби фірм Титан, Фіолент і Makita.
Відмінні властивості фрезеров:
багатофункціональність зручність у використанні
адекватний цінник
чистота обробки
мінімальна вібрація.
Перед покупкою слід перевірити наявність сертифікату на фрезер . Наприклад, інтернет-магазин "Центр Технічних Рішень" надасть всі необхідні документи на перше прохання.
Усіх, хто вирішить у нас купити фрезер ручний, приємно здивує співвідношення ціни і якості. Адже весь інструмент виготовлений на високому рівні. При виборі слід керуватися наступними характеристиками приладу.
Потужність
Чим більше потужність фрезера, тим більше його вага і розміри, він буде більш громіздкий, що тягне незручності в роботі. Для домашніх цілей, де невеликі і нерегулярні роботи, можна купити фрезер ручний в Україні з невисокою потужністю, чого буде цілком достатньо. Для великого виробництва вибирайте фрезер з високим показником потужності.
Регулювання оборотів
Високі обороти використовують при обробці великих масивів деревини. Більш легкі і пористі матеріали (пластик, фанера) почнуть плавитися, горіти. Таким чином, для їх обробки потрібні обороти в кілька разів нижче. Відрегулювати обороти в потрібній кількості допустимо в універсальних Фрезер.
Глибина і спосіб занурення фрези
Середня величина робочого ходу для побутових фрезерів становить 50-55 мм, у професійних фрезерів - до 80 мм.
Маса
Чим менше вага фрезера, тим зручніше їм працювати, особливо у висячому положенні.
Адаптер для пилососа
Дуже значимий функціонал, тому що сприяє збереженню здоров'я. При роботі фрезером відходи мікроскопічно малі, і при диханні можуть потрапити в легені, тому потрібно використовувати систему пиловидалення.
Рукоятка
Не можна категорично рекомендувати якийсь один вид фрезеров. Головне, щоб вона була зручна саме вам. Наявність перемикачів режимів на ручці може бути корисною опцією.
За додатковою інформацією про товар, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Організуємо доставку в будь-який населений пункт України.
Досвідчені продавці-консультанти допоможуть вибрати і купити фрезер ручний в Україні. Сподіваємося, що одного разу, зробивши покупку в нашому інтернет-магазині, ви ще не раз зверніться до нас!