text_tech_spec
Блокування включення - +
;
Потужність - 900 Вт
;
Частота - 50 Гц
;
Число оборотів - 17000 об/мин
;
Ширина обробки - 82 мм
;
Глибина обробки - 2 мм
;
Клас інструменту - бытовой
;
Напруга - 220 В
;
Вага - 3 кг
;
text_tech_spec
Комплектація - Набор для использования в стационарном (перевернутом) положении
;
Блокування включення - +
;
Потужність - 1100 Вт
;
Частота - 50 Гц
;
Число оборотів - 14500 об/мин
;
Ширина обробки - 110 мм
;
Глибина обробки - 0-3 мм
;
Клас інструменту - профессиональный
;
Напруга - 230 В
;
Вага - 6.3 кг
;
text_tech_spec
Комплектація - Набор для использования в стационарном (перевернутом) положении и приспособление для чистки лезвий
;
Блокування включення - +
;
Потужність - 2000 Вт
;
Частота - 50 Гц
;
Число оборотів - до 17000 об/мин
;
Ширина обробки - 110 мм
;
Глибина обробки - до 3.5 мм
;
Клас інструменту - профессиональный
;
Напруга - 220 В
;
Вага - 8.1 кг
;
6248 грн.
Показано с 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Що таке електричний рубанок
Електричний рубанок знаходить своє застосування для стругання деревини. Даний процес має місце за допомогою барабана, що обертається навколо своєї осі, з 1-2 ріжучими ножами. Скориставшись електрорубанком, можна з легкістю добитися максимально рівній горизонтальній поверхні тієї чи іншої заготовки. Крім того, рубанок дозволяє знімати фаску, вибирати чверть.
Види інструментів:
Всі електрорубанки можна розділити на два ключових виду: Побутові рубанкіПрофессіональние рубанкіГлавние відмінності агрегатів грунтуються на швидкості і потужності обертання барабана.
Крім того, електричні рубанки поділяються на: Стаціонарні, які укомплектовані асинхронним електродвігателем.Ручние (в комплект входить колекторний універсальний двигун) .Сетевие.Аккумуляторние. вироби, забезпечені твердосплавними ножами ТСТ (використовуються для роботи з більш твердими видами дерева) .Ізделія, забезпечені швидкорізальними ножами ХСС (знаходять застосування для більш м'яких порід дерева) .Все електричні рубанки також різняться в залежності від своєї потужності, яка, як правило, коливається в межах 600-2000 ват. Крім того, вироби розрізняються по ширині (від 82 до 110 мм) і по глибині обробки (від 2 до 4 мм).
Основні експлуатаційні характеристики
- Потужність електрорубанків Даний показник коливається від 0.5 до 1 кВт. Моделі аматорського класу відрізняються потужністю від 0.5 до 0.7 кВт. - Число оборотів барабана Для більшості виробів характерний діапазон від 11 000 до 18 000 оборотів в хвилину. - Товщина стружки Знімати за один підхід товщина піддається регулюванню. Важливо звернути увагу на два ключові параметри - максимальну глибину зрізу, а також крок зміни останньої. Побутовим інструментам притаманна максимальна товщина стружки в 2 міліметри. Професійним агрегатів - 4 мм. Крок регулювання варіюється в межах 0.1 - 0.5 мм. Слід пам'ятати, що від товщини стружки залежить точність обробки тієї або іншої деталі. Так, чим вона менша, тим точнішою є здійснювана робота. Найчастіше важіль, який регулює глибину зрізи, сумісний з передньої ручкою. - Мінімальне значення глибини зрізу Воно повинно бути (в нормі) нульовим, що буває не завжди. У деяких виробах при повністю поглиблених ножах їх лезо виступає над робочою поверхнею. Даний агрегат суперечить вимогам безпеки. Більш того, ножі не приховує в корпусі, тому можуть залишити подряпини при зберіганні інструменту. - Ширина ножів Параметр варіюється від 80 до 100 міліметрів.
Провідні виробники електрорубанків
Серед основних виробників електричних рубанок, важливо виділити Ryobi, AEG, Makita, Blaukraft, Skill, Schmidt & amp Messer, Фіолент, Bosch, DWT, Black & amp Decker, Spasrky, Metabo, DeWalt, Интерскол, Калібр . Цінові рамки виробів досить широкі. Так, можна придбати бюджетний варіант, який обійдеться в $ 23, а можна вибрати більш дорогі вироби, вартість яких досягне $ 3000..