в корзину

Корзина покупок
 
фото Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC, BOSCH GAS 20 L SFC, Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC фото товару, як виглядає Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC дивитися фото
фото Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC, BOSCH GAS 20 L SFC, Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC фото товару, як виглядає Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC дивитися фото фото Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC, BOSCH GAS 20 L SFC, Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC фото товару, як виглядає Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC дивитися фото фото Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC, BOSCH GAS 20 L SFC, Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC фото товару, як виглядає Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC дивитися фото фото Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC, BOSCH GAS 20 L SFC, Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC фото товару, як виглядає Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC дивитися фото фото Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC, BOSCH GAS 20 L SFC, Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC фото товару, як виглядає Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC дивитися фото

Код товара: 26661

Наявність: Є в наявності

Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC

Ціна: 9303 грн.
 

Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"


Доставка і оплата


Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.

Україна: склад перевізника Нова Пошта

Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.

Пилосос BOSCH GAS 20 L SFC це високопродуктивний апарат, який знаходить своє застосування під час будівельних і ремонтних робіт. В його основі лежить потужна 1.2 кВт-ва турбіна, що забезпечує більшу потужність всмоктування, завдяки якій інструмент застосовується не тільки для сухого та вологого прибирання, але навіть для всмоктування води і бруду. При повному баку агрегат автоматично відключається, що запобігає поломку і забезпечує максимальний рівень заповнення. Також модель може працювати на видування в режимі "компресора". Цей режим розширює функціонал апарату, дозволивши використовувати його для сушіння лакофарбових матеріалів. Прилад досить простий в експлуатації і обслуговуванні, має зручно розташовані приналежності і напівавтоматичну систему очищення фільтра.

Модель призначена для роботи в професійних умовах для прибирання сухого та вологого сміття, збору води і бруду, а також для роботи спільно з різним електроінструментом. Агрегат призначено по класу пилу "L" згідно з європейським стандартом.

  • Автоматичне відключення при заповненні
  • Проста заміна приладдя
  • Розетка для підключення електроінструменту
  • Функція компресора
  • Вмонтований фіксатор приладдя
  • Напівавтоматична система очищення фільтра
  • Два режиму сухого та вологого прибирання
  • Велика сила всмоктування.

Купити пилосос BOSCH GAS 20 L SFC Ви можете в Києві, зробивши попереднє замовлення на нашому сайті e-ctr.com.ua. Також Ви можете оформити доставку в будь-яку точку України.

Додаткова інформація
Комплектація коробка
Технічні характеристики
Джерело живлення сеть
Потужність 1200 Вт
Обсяг контейнера 15 л
Продуктивність 62 л/с
Разрежение повітря 215 мбар
* Тип збирання сухая и влажная
Обсяг контейнера для води 7.5 л
Напруга 220 - 240 В
Обсяг мішка для пилу 6.7 л
Діаметр шланга 40 мм
Довжина шланга 3 м
Фізичні характеристики
Габарити 400 х 400 х 600 мм
Вага 6.0 кг
Общее
Категория: Будівельні пилососи
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре


Недоліки:


Ваш відгук:
Додати фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: