в корзину

Корзина покупок
 
фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото
фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото фото Штукатурна машина Dino-Power DP-N1, Dino-Power DP-N1, Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 фото товару, як виглядає Штукатурна машина Dino-Power DP-N1 дивитися фото

Код товара: 29709

Наявність: Є в наявності

Штукатурна машина Dino-Power DP-N1

Ціна: 95636 грн.
Акция: Кешбэк 5%
 

Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"


Доставка і оплата


Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.

Україна: склад перевізника Нова Пошта

Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.

Опис товару:

штукатурна станція Dino-Power DP-N1 - це професійне обладнання для виконання різних видів оздоблювальних робіт, що дозволяє наносити попередньо підготовлені суміші (гіпсову штукатуру, шпаклівку, пасти та інші склади c величиною твердої фракції до 2 мм), а також здійснювати фарбування рідкими лакофарбовими складами і грунтовками методом повітряного розпилення. Даний агрегат доречно купувати великим будівельним фірмам і ремонтним бригадам, які здійснюють великі обсяги робіт. Основна перевага такої машини - це багаторазове прискорення виконання робіт, полегшення праці, багатофункціональність. Загальна електрична потужність станції становить 3,2 кВт. Пристрій працює від побутової електромережі 220 В, тому у користувачів не виникне проблем при виконанні ремонту в квартирах і приватних будинках. Бункер для матеріалу має ємність 25 л - це обсяг стандартного євровідра, в якому зазвичай поставляється фарба. Шланги можна роз'єднувати, що дуже зручно, оскільки в невеликому приміщенні немає необхідності в довгому шлангу. Також варто відзначити компактність самої конструкції і невелика вага - це дозволяє легко транспортувати агрегат і перевозити в ліфті. При необхідності може розбиратися на модулі протягом 10 хвилин.

Область застосування:

Застосовується для виконання оздоблювальних робіт великими будівельними фірмами, дозволяє наносити штукатурні суміші, пасти , шпаклівку з величиною твердої фракції до 2мм, а також фарбу і грунтовку методом повітряного розпилення.

Особливості та можливості:

  • багатофункціональність
  • багато разів підвищує продуктивність працівників
  • br> Ви можете купити її, заповнивши відповідну заявку на нашому сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном. Доставка товару здійснюється по всіх регіонах України.

Вміст набору
Насадки 3,4,5,6 мм
Технічні характеристики
Потужність 1000 Вт
Джерело живлення Сеть
Витрата рідини 14 л / мин
Частота 50 Гц
Робоча тиск 20 Бар
Довжина шланга 50 м
Напруга 220-240 V
Фізичні характеристики
Габарити 980x620x1050 мм
Вага 80 кг
Общее
Категория: Штукатурні машини
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре


Недоліки:


Ваш відгук:
Додати фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: