Швонарезчик HONKER T500 × 1
Код товара: 15536
Наявність: Є в наявності
Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"
Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.
Україна: склад перевізника Нова Пошта
Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.
Швонарізчик HONKER T500 має потужний двигун, що дозволяє працювати з апаратом на найскладніших ділянках бетонних і асфальтових доріг. Його алмазний диск з бічним розташуванням нарізуватиме шов в покритті, дуже швидко. На цьому апараті встановлений механізм регулювання потрібної глибини різання, а також ручну подачу при роботі. Користування інструментом доставить Вам відчуття комфорту, так як посилена сталева конструкція рамки значно знижує вібрацію при розпилюванні матеріалу. Відмінною особливістю даного агрегату є простота у використанні, значний ресурс, мінімальна потреба в технічному обслуговуванні. У комплектацію входить система зрошення ріжучого диска і водяний бак. Пристрій легко транспортується. І приємно вас здивує те що модель комплектується алмазними колами діаметром від 500мм.
Швонарізчик призначений для прорізання швів в асфальтових, бетонних та інших неметалевих покриттях, ремонті і будівництві доріг , а також розтині комунікаційних каналів і
створенні температурних швів.
якщо вас зацікавила дана модель можете купити її у нас оформивши замовлення на сайті e-ctr.com.ua або зателефонувавши за вказаним телефоном . Доставку надаємо по Києву та іншим регіонам України.
| Технічні | |
| Тактность двигуна | 4-х тактный |
| Тип палива | бензин |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 13 л.с. |
| Регулювання | ручная |
| Двигун | Honda GX390 |
| Діаметр диска | 500 мм |
| Глибина різу | 170 мм |
| Посадочний отвір для лез | 25.4 мм |
| Тип запуску | ручной |
| Зрошення робочої поверхні перед початком і | + |
| Обсяг бака для води | 40 л |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити | 1150х630х1100 мм |
| Вага | 155 кг |
| Общее | |
| Категория: | Швонарезчики |
Дорожная техника за тією ж ціною |





