Плуги купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Плуги

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Плуг оборотний
Код товара: 7415
Опис товару: Плуг застосовується для орання цілинного грунту. Виготовлений з високоякісної сталі, що значно підвищує ступінь його надійності і довговічності. Габарити плуга: 1000х700х270 мм. Ширина захоплення: 200 см Глибина проникнення: 250 см Корпус: Сталевий Вага: 12 кг Косарка ро..
549 грн.
Плуг поворотний
Код товара: 2985
..
999 грн.
Плуг для мотоблока ODWERK SH 61
Код товара: 14076
Опис товару: Даний плуг простий в будові і максимально зручний у використанні. Застосовується для оранки грунту. Легко розбиває твердий грунт. Устаткування агрегируется до мотоблока ODWERK SH61 . Ширина захоплення: 290 мм. Глибина орання: 290 мм. Вага: 20 кг. Інформація на ..
1368 грн.
За ворітної плуг TEXAS Futura (6
Код товара: 18552
Характеристики товара: Розмір: 6 & quot Матеріал: метал 180 про оборотний механізм Опис товару: Поворотний плуг TEXAS Futura (6 & quot ) 91052100100 це значно краще, ніж просто плуг. Адже купуючи поворотний плуг, Ви, по суті, купуєте два плуга, замість од..
6109 грн.
KIPOR KTTP27
Код товара: 15512
KIPOR KTTP27..
6231 грн.
Плуг KIPOR KTTP27, KIPOR KTTP27, Плуг KIPOR KTTP27 фото, продажа в Украине
Код товара: 27715
KIPOR KTTP27 - універсальний плуг для сільсько-господарської обробки грунту про посадці і збиранні врожаю. Головною особливістю даного плуга є функція повороту, а так само регулювання нахилу, що дозволяє налаштувати напрямок відвалу землі вліво або в право, так як при оранці ви можете орати човни..
7299 грн.
Плуг ма лий зі знімним лемешем, Плуг малый со съемным лемехом, Плуг ма лий зі знімним лемешем фото, продажа в Украине
Код товара: 7414
Опис товару:   Плуг зі знімним лемешем використовується для мотокультиваторів. Кріпиться на раму культиватора через універсальну зчеплення, яка має регульований кут нахилу. Габарити плуга: 370х270х400 мм Ширина захоплення: 170 мм Глибина проникнення: 140 мм ..
868 грн.
Плуг БУЛАТ великий зі знімним лемешем, Плуг БУЛАТ большой со съемным лемехом, Плуг БУЛАТ великий зі знімним лемешем фото, продажа в Украине
Код товара: 7413
Плуг зі знімним лемешем використовується для мотокультиваторів. ку, яка має регульований кут нахилу. Габарити плуга: 550х330х505 мм Ширина захоплення: 210 мм Глибина проникнення: 300 мм Корпус: Сталевий Вага: 6.5 кг. ..
955 грн.
Плуг середній зі знімним лемешем, Плуг средний со съемным лемехом, Плуг середній зі знімним лемешем фото, продажа в Украине
Код товара: 7412
Плуг зі знімним лемешем використовується для мотокультиваторів. Кріпиться на раму культиватора через універсальну зчеплення, яка має регульований кут нахилу. Найкраща якість! Габарити 560х270х440 мм Ширина захоплення: 200 мм Кріпиться на раму культиватора через універсал..
1159 грн.
Плуг активний з опорним колесо БУЛАТ (до мотоблоків SH105, 135, шпонка 19 мм), БУЛАТ (К МОТОБЛОКАМ SH105, 135, 1100), Плуг активний з опорним колесо БУЛАТ (до мотоблоків SH105, 135, шпонка 19 мм) фото, продажа в Украине
Код товара: 28539
    text_tech_spec
    Ширина захва та - 200 мм ; Глибина обробки - до 250 мм ; З колесом - + ; Вага - 8 кг ;
1606 грн.
Плуг з опорним колесом і зчіпкою ТМ Булат, Плуг с опорным колесом и сцепкой, Плуг з опорним колесом і зчіпкою ТМ Булат фото, продажа в Украине
Код товара: 13274
Використовується для оранки грунту. Легко розбиває твердий грунт. Легке регулювання напряму плуга і глибини оранки. Включає перо для доваліванія пласта грунту і отримання злитої ріллі. Глибина обробки - 310 мм Ширина обробки - 320 мм.   Вся інформація на сайті є ознай..
2095 грн.
Плуг оборотний БУЛАТ 180, Плуг оборотный БУЛАТ 180, Плуг оборотний БУЛАТ 180 фото, продажа в Украине
Код товара: 28540
    text_tech_spec
    Регулювання кут розкриття - + ; З колесом - + ; Оборотний механізм на 180 ° - + ;
2157 грн.