Зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів CH2470 (24В, 70A, 3300Вт) × 1
Код товара: 42160
Наявність: Є в наявності
Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"
Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.
Україна: склад перевізника Нова Пошта
Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.
Зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів CH2470 (24В, 70A, 3300Вт) створений для професійного використання та надійного заряджання потужних акумуляторних систем. Він забезпечує стабільну роботу навіть при високому навантаженні, що робить його відмінним рішенням для промислових завдань і експлуатації у складних умовах. Завдяки високій ефективності пристрій мінімізує втрати енергії, зберігаючи стабільне живлення акумуляторів. Сучасні технології захисту гарантують безпечну експлуатацію, запобігаючи перегріву, перевантаженню чи короткому замиканню. Компактні розміри та міцний корпус дозволяють використовувати зарядний пристрій у різних умовах, зокрема й на відкритому повітрі. Рівень захисту IP67 свідчить про повну захищеність від пилу та короткочасного впливу води. Це обладнання стане надійним вибором для тих, хто цінує якість і безпеку.
Пристрій CH2470 вирізняється високою потужністю 3300 Вт і струмом до 70А, що дозволяє ефективно заряджати великі акумуляторні блоки. Наявність інтелектуальної системи контролю забезпечує точну подачу енергії та продовжує строк служби акумуляторів. Функція захисту від перенапруги та перепадів вхідного струму допомагає уникнути поломок при нестабільній мережі. Вбудовані індикатори дозволяють відстежувати робочі режими та стан процесу заряджання. Вентиляторне охолодження підтримує оптимальну температуру роботи, що позитивно впливає на стабільність функціонування. Надійність конструкції та увага до кожної деталі роблять цю модель затребуваною у різних сферах. Цей пристрій підходить для тривалої експлуатації та забезпечує максимальну віддачу за мінімальних витрат.
Завдяки продуманій системі безпеки CH2470 працює без збоїв навіть при інтенсивних навантаженнях. Автоматичні режими захисту дозволяють користувачеві не турбуватися про ризики виходу пристрою з ладу. Можливість роботи в широкому температурному діапазоні робить його універсальним рішенням для використання в різних кліматичних умовах. Пристрій легко підключається і не потребує складного обслуговування, що особливо важливо при постійній експлуатації. Високий рівень ізоляції гарантує безпечну роботу як для користувача, так і для обладнання. Конструкція розроблена з урахуванням усіх сучасних стандартів якості та надійності. Саме тому CH2470 можна впевнено назвати пристроєм, який поєднує в собі потужність, функціональність і довговічність.
Важливі особливості:
Ця інформація розміщена для ознайомлення. Щоб купити Зарядний пристрій для LiFePO4 акумуляторів CH2470 (24В, 70A, 3300Вт), зателефонуйте за вказаним телефоном. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, також можливий самовивіз в Одесі та Києві.
Додаткова інформація | |
Гарантія | 12 місяців |
Технічні характеристики | |
Ступінь захисту | IP67 |
Потужність | 3300 Вт |
* Вхідна напруга | 150 ~ 264 В |
Вихідна напруга | 8 ~ 35 В |
Вхідний струм | ≤14,5 А |
Вихідний струм | 70 А |
Частота | 45 ~ 65 Гц |
Фізичні характеристики | |
Габарити | 160 × 340 × 110 мм |
Вага | 5,8 кг |
Общее | |
Категория: | Зарядні пристрої для акумуляторів |
Зарядные устройства для аккумуляторов за тією ж ціною |