Дизельний генератор TAGRED TA6700D (6,7 кВт, 220 В) × 1
Код товара: 42434
Наявність: Є в наявності
Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"
Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.
Україна: склад перевізника Нова Пошта
Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.
Дизельний генератор TAGRED TA6700D призначений для надійного резервного та автономного електропостачання однофазних споживачів. Модель підходить для використання в приватних будинках, на дачах, у майстернях і невеликих комерційних об’єктах. Номінальна потужність 6,2 кВт дозволяє впевнено працювати з побутовою технікою, електроінструментами та інженерним обладнанням. Чотиритактний одноциліндровий двигун відрізняється стабільною роботою під навантаженням і розрахований на тривалу експлуатацію. Повітряна система охолодження підтримує стабільні робочі параметри навіть за інтенсивного використання. Генератор здатний працювати до шести годин без дозаправки, що зручно під час відключень електроенергії. Конструкція орієнтована на практичність і щоденне застосування.
Для комфортного запуску за різних умов TAGRED TA6700D оснащений електростартером. Синхронний альтернатор з мідною обмоткою забезпечує якісну генерацію електроенергії без різких перепадів напруги. Вбудований автоматичний регулятор напруги AVR підвищує безпеку підключення чутливої техніки. Контроль вихідних параметрів здійснюється за допомогою вольтметра на панелі керування. Генератор оснащений індикатором рівня пального, що спрощує планування роботи. Захист від перевантаження знижує ризик пошкодження обладнання при перевищенні допустимого навантаження. Така комплектація робить модель зручною для користувачів без спеціальної технічної підготовки.
Для підключення споживачів передбачено дві розетки на 16 А та додатковий вихід на 12 В. Відкрита конструкція корпусу полегшує обслуговування і покращує відведення тепла. Генератор встановлений на міцній рамі, стійкій до механічних навантажень. Наявність транспортних коліс спрощує переміщення обладнання по майданчику. Оптимальне співвідношення потужності та витрати пального робить модель економічно доцільною для регулярного використання. TAGRED TA6700D добре підходить як для аварійного живлення, так і для роботи в місцях без стаціонарної електромережі. Це рішення для тих, хто цінує надійність і передбачуваний результат.
Важливі особливості:
Ця інформація розміщена для ознайомлення. Щоб купити дизельний генератор TAGRED TA6700D (6,7 кВт, 220 В), зателефонуйте за вказаним телефоном. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, також можливий самовивіз в Одесі та Києві.
| Додаткова інформація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Технічні | |
| Обсяг паливного бака | 12,5 л |
| Об'єм двигуна | 418 см куб. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна потужність | 6,2 кВт |
| Максимальна потужність | 6,7 кВт |
| Потужність двигуна | 10 к.с./7350 Вт |
| * Кількість розеток | 2 розетки 16 А та вихід на 12 В |
| Напруга | 220 В |
| Общее | |
| Категория: | Дизельні генератори |
Дизельные генераторы за тією ж ціною |




