в корзину

Корзина покупок
 
фото Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації , BMS Jikong JK-B2A8S20P, Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації фото товару, як виглядає Плата з вбудованим
фото Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації , BMS Jikong JK-B2A8S20P, Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації фото товару, як виглядає Плата з вбудованим фото Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації , BMS Jikong JK-B2A8S20P, Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації фото товару, як виглядає Плата з вбудованим фото Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації , BMS Jikong JK-B2A8S20P, Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації фото товару, як виглядає Плата з вбудованим фото Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації , BMS Jikong JK-B2A8S20P, Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації фото товару, як виглядає Плата з вбудованим фото Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації , BMS Jikong JK-B2A8S20P, Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації фото товару, як виглядає Плата з вбудованим

Код товара: 40327

Наявність: Є в наявності

Плата з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації

Ціна: 3638 грн.
 

Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"


Доставка і оплата


Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.

Україна: склад перевізника Нова Пошта

Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.


Купити Плату з вбудованим балансиром 2A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації в Україні, опис, відгуки.

JK BMS JK-B2A8S20P - це найкраща система керування батареєю, розроблена для забезпечення виняткової продуктивності та надійності. Ця BMS спеціально розроблена для використання з літій-іонними та літій-ферум фосфатними акумуляторами та здатна керувати від 3 до 8 елементів у послідовній конфігурації відповідно.

Jikong BMS JK-B2A8S20P плата є ідеальним вибором для широкого спектру програм, включаючи електровелосипеди, квадрокоптери, системи сонячної енергії тощо. Вона має інтелектуальні функції балансування та моніторингу, які забезпечують оптимальну продуктивність та безпеку, а також надають дані в реальному часі про напругу, струм і температуру батареї.

BMS плата повністю програмована і може бути налаштована відповідно до ваших потреб, що робить її універсальним та надійним вибором для будь-якого проекту. Має вбудований активний балансир на 1 ампера та канал зв'язку Bluetooth. Є доступний додаток для налаштування та моніторингу для Android / iOS.

Важливі особливості:

 • захист струму налаштовується в діапазоні 10A...200A
 • захист від перезаряду/перерозряду 1,2-4,35V (налаштовується залежно від типу АКБ)
 • захист від КЗ, підвищеної температури
 • інтерфейси: RS485, вбудований Bluetooth для роботи з додатком (IOS/Andriod)
 • у програмі можна відстежувати: ємність батареї, напруга, струм, рівень заряду, температуру батареї та модуля, заряд/розряд, статус тривоги, напруга на кожному елементі
 • кнопки активації в комплекті немає!

Ця інформація розміщується на сайті для ознайомлення. Щоб купити Плату із вбудованим балансиром 1A та Bluetooth BMS Jikong JK-B2A8S20P без кнопки активації з кнопкою активації, вам необхідно заповнити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним телефоном. Ми здійснюємо доставку до всіх регіонів України, також можливе самовивезення в Одесі та Києві.

Додаткова інформація
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Ток балансировки 2 A
Струм розрядки 200 A
Фізичні характеристики
Габарити 153x136x18 мм
Общее
Категория: BMS плати та аксесуари
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре


Недоліки:


Ваш відгук:
Додати фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: