в корзину

Корзина покупок
 
фото Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT, METABO GE 710 COMPACT, Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT фото товару, як виглядає Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT дивитися фото
фото Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT, METABO GE 710 COMPACT, Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT фото товару, як виглядає Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT дивитися фото фото Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT, METABO GE 710 COMPACT, Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT фото товару, як виглядає Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT дивитися фото фото Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT, METABO GE 710 COMPACT, Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT фото товару, як виглядає Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT дивитися фото

Код товара: 25798

Наявність: Є в наявності

Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT

Ціна: 5711 грн.
 

Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"


Доставка і оплата


Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.

Україна: склад перевізника Нова Пошта

Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.

Шліфувальна машина METABO GE 710 COMPACT являє собою компактний і легкий агрегат, який можна використовувати вручну або ж в стаціонарному режимі. З огляду на вагу інструмента, розміри робочого елемента і цільове призначення - в апараті коштує досить потужний двигун серії Marathon. Електромотор здатний розвинути швидкість головки 24000 об / хв, під навантаженням підтримати яку дозволить Повнохвильова електроніка Vario-Conctamatic. У випадках заклинювання оснащення весь удар на себе візьме запобіжна муфта S-automatic. Безпеки експлуатації також сприяє захист від перегріву і від випадкового включення. Також варто виділити можливість регулювання частоти обертання в діапазоні 13000 - 34000 об / хв, за допомогою спеціального регулювального колеса.

Інструмент призначений для ручного і стаціонарного використання, а також для роботи з гнучкими валами. Апарат застосовується для обробки різних поверхонь, зняття зайвого шару або видалення неоднорідностей.

  • Регулювальне колесо настройки швидкості обертання
  • Запобіжна система S-automatic
  • Загартований шліфований цанговий затиск
  • Скорочений корпус
  • Вбудована Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic
  • Надійний витривалий двигун Marathon
  • Блокування випадкового пуску
  • Захист від перегріву
  • Компактні габарити і невелика вага.

Хочете купити Шліфувальну машину METABO GE 710 COMPACT за вигідною ціною в Києві? Для цього вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті e-ctr.com.ua. Продаж і доставка здійснюється по Україні.

Додаткова інформація
Комплектація коробка
Технічні характеристики
Джерело живлення сеть
Обороти холостого ходу 13000 - 34000 об/мин
Потужність 710 Вт
Тип прямые
Зажимная цанга 6 мм
Напруга 220 - 240 В
Фізичні характеристики
Вага 1.4 кг
Общее
Категория: Прямі шліфувальні машини
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре


Недоліки:


Ваш відгук:
Додати фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: