в корзину

Корзина покупок
 
фото Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, AXIOMA energy R-WALL80-3, Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 фото товару, як виглядає Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 дивитися фото
фото Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, AXIOMA energy R-WALL80-3, Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 фото товару, як виглядає Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 дивитися фото фото Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, AXIOMA energy R-WALL80-3, Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 фото товару, як виглядає Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 дивитися фото фото Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, AXIOMA energy R-WALL80-3, Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 фото товару, як виглядає Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 дивитися фото фото Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, AXIOMA energy R-WALL80-3, Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 фото товару, як виглядає Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 дивитися фото фото Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, AXIOMA energy R-WALL80-3, Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 фото товару, як виглядає Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 дивитися фото

Код товара: 37206

Наявність: Є в наявності

Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3

Ціна: 47624 грн.
 

Для замовлення натисніть кнопку "Kупити"


Доставка і оплата


Самовивіз (уточнювати): Одеса, Дніпро, Київ.

Україна: склад перевізника Нова Пошта

Варіанти оплати: післяплата, карта, рахунок-фактура СПД, рахунок-фактура з ПДВ.

Купити Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 в Україні, опис, відгуки.

Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3 представляє собою обладнання для передачі тепла від повітря до води. Для отримання енергії використовується вуличне повітря, якє виступає в якості джерела низько потенційного тепла, його відібране тепло передається тепловому насосу, який працює на підвищення температури.
Принцип роботи теплового насоса "повітря-вода" полягає в тому, що холодоагент під температурою в 6 градусів доходить до компресора. Він, в свою чергу, стискає холодоагент, і той в нагрітому стані 85 градусів, надходить в конденсатор. Тепло від нагрітого холодоагенту передається теплоносію. Таким чином, холодоагент охолоджується і переходить, з газоподібного стану, в рідкий. Потім, капіляр знижує тиск холодоагенту, і він надходить у випарник. В результаті тепловий насос переносить тепло з повітря до води.

Переваги теплового насоса R-WALL80-3, AXIOMA energy:

  • Наявність бака з гарячою водою замінює звичайний бойлер або газову колонку.
  • При нагріванні води, охолоджує повітря - замінює звичайний кондиціонер.
  • Всі компоненти зібрані в одному корпусі.
  • Простота в установці.
  • Можливість монтажу в будь-яких умовах: як в приватному будинку, так і в 
  • квартирі.
  • Можливість з'єднання насоса з внутрішньою системою вентиляції, що 
  • покращує циркуляцію повітря в приміщенні.
  • Мінімальне споживання електроенергії.
  • Легкість в управлінні.

Порівняння витрат електроенергії при нагріванні води тепловим насосом R-WALL80-3, AXIOMA energy з звичайним бойлером:

 

Управління тепловим насосом R-WALL80-3 від AXIOMA energy.

Управління тепловим насосом здійснюється через вбудований контроллер. Його LCD дисплей і кнопки управління виведені на передню панель приладу і виглядають наступним чином.
 
Серед основних функцій теплового насоса для приготування гарячої води слід виділити:
1. Можливість установки необхідної температури води в баку. Тепловий насос R-WALL80-3 дозволяє нагрівати воду до 55-60 градусів.
Рекомендується встановлювати значення гарячої води на рівні 45 градусів. Така температура відповідає найбільш комфортоному рівнем нагріву води для людини і не вимагає розведення гарячої води холодної.
 
2. Тепловий насос R-WALL80-3 дозволяє встановити 2 тимчасових діапазона протягом доби, коли тепловий насос буде працювати і температура гарячої води гарантовано буде співпадати з вашими побажаннями. Ця функція дозволяє отримати додаткову економію при нагріванні води вночі по вдвічі меншому тарифу на електроенергію, якщо у Вас встановлений двозонний лічильник електроенергії.
 
Дана інформація розміщується на сайті для ознайомлення. Щоб купити Тепловий насос AXIOMA energy R-WALL80-3, вам необхідно заповнити заявку на сайті або зателефонувати за телефоном. Ми здійснюємо доставку в усі регіони України, також можливий самовивіз в Одесі і Києві.
Додаткова інформація
Гарантія 12 месяцев
Технічні
Рівень шуму 49 дБ
Технічні характеристики
COP (КПД) подогрева воды 3,8
Вид компрессора Роторный
мощность ТЭНа 2 кВт
Объем воздуха 400-600 куб.м./ч
Соединение с водопроводом 1\2 дюйма
потужність 650 Вт
Вихідна потужність 2470 Вт
Номінальний струм 3,1 А
Продуктивність 53 л/ч
Ємність бака 80 л
Фізичні характеристики
Габарити 620х360х1000 мм
Вага 52 кг
Общее
Категория: Теплові насоси
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре


Недоліки:


Ваш відгук:
Додати фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: