У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.
Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.
Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.
Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.
Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.
Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.
При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.
Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.
Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.
Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.
Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.
У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.
На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.
Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.
Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.
Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.
Дизельні теплові гармати, види і принципи роботи
З настанням перших холодів багато хто починає замислюватися про необхідність купити теплове обладнання. Перш за все, теплове обладнання необхідно там, де відсутня централізована система опалення або немає можливості її використовувати. В інтернет-магазині «Центр технічних рішень» представлено широкий вибір дизельних, газових, гасових, інфрачервоних і електричних обігрівачів, які застосовуються як для обігріву як житлових приміщень, так і для роботи промислових об'єктів, будівельних майданчиків, обігріву теплиць і складів і т.д.
Купити дизельну гармату неорганізованому в Україні від інтернет магазину ЦТР
Дизельний обігрівач або дизельна теплова гармата призначена, перш за все, для обігріву великого за площею приміщення за короткий відрізок часу. Тому застосовується вона на будівельних майданчиках, складах, на підприємствах і т. д. Конструктивно дизельна теплова гармата складається з камери згоряння, паливного бака, вентилятора, пальники та системи автоматики. Для того, щоб дане теплове обладнання працювало в автоматичному режимі, повинен бути встановлений термостат, система контролю полум'я і таймер. Гармата з термостатом має наступний принцип роботи: паливо подається за допомогою насоса або компресора в форсунку, яка впорскує його в камеру згоряння, де і відбувається займання. Вентилятор позаду камери згоряння задуває повітря, яке нагрівається і потрапляє потім в приміщення. Для роботи вентилятора і автоматики теплової гармати, необхідне живлення від мережі 220 В. Термостат управляє подачею палива через електромагнітний клапан і харчуванням вентилятора. Деякі теплові гармати з термостатом мають мікропроцесор, який так само відпрацьовує сигнали від датчиків захисту і контролю.
За потужністю дизельна гармата купити здатна видавати від 10 до 100 кВт тепла. Для того, щоб ви могли вибрати оптимальну модель теплової гармати, наведемо наступну таблицю.
Обсяг приміщення (нагрів на 15˚С), кв.м |
Необхідна теплова потужність, кВт |
30-50 |
3 |
100-140 |
6 |
200-240 |
12 |
350-480 <Дизельна гармата прямого нагрівуГармата прямого нагріву працює наступним чином: подається ззовні струмінь повітря проходить безпосередньо через камеру згоряння, де відбувається її нагрівання і виходить назовні разом з відпрацьованими горючими газами. Таке конструктивне виконання дозволяє отримати кращу віддачу тепла в приміщення, але має досить вузьке застосування в зв'язку з необхідністю хорошої вентиляції і нетривалому перебуванні людей поблизу. Дуже якісної і надійної в роботі показала себе дизельна теплова гармата прямого нагріву MASTER B 230. Вона володіє тепловою потужністю 65 кВт, камера згоряння виконана з нержавіючої сталі, має великий паливний бак на 65 л, оснащена системою стабілізації полум'я. Також заслуговує на увагу Дизельна гармата з прямим нагрівом VITALS DH-300 - вона дозволяє видавати до 30 кВт теплової потужності, має досить економну витрату палива, легко транспортується завдяки наявності коліс. Купити дизельний обігрівач фірми Grunfeld - відмінна альтернатива розкрученим брендам. В інтернет-магазині ЦЕНТР ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ ви можете дизельна гармата купити Grunfeld DFAH-30, потужністю 30 кВт, оснащену всім необхідним електронікою, потужним вентилятором і паливним баком на 19 л. Також на сайті e-ctr.com.ua ви можете купити теплове обладнання SENSEI, SAKUMA, Термия і інші. Дизельна гармата з відведенням газів
Існує також дизельна гармата й непрямого нагрівання - вона має більш широке застосування, оскільки продукти горіння не попадають в приміщення завдяки застосуванню системи димовидалення. Тому вона може застосовуватися в закритих приміщеннях, де перебувають люди за умови наявності ефективної припливно-витяжної вентиляції або можливості постійного провітрювання.
На нашому сайті можна купити гасовий обігрівач Sakuma він, як і більшість дизельних обігрівачів може працювати в тому числі і на дизельному паливі. Але використання гасу значно розширює його сферу застосування, так як продукти горіння набагато менш токсичні і подібного плану гасовий обігрівач може бути використаний в житлових приміщеннях. Подібна практика широко застосовується в Японії, батьківщині бренду Sakuma. Обігрівач Sakuma універсальна річ, може бути використаний як обігрівач, з регульованою потужністю від 0.5 до 4.5кВт, а так само як піч для приготування їжі. Собівартість 1 кВт тепла, не особливо дорожче тарифу на електрик.
Доставка по Україні теплових гармат і інших обігрівачів здійснюється оперативно протягом 1-2 робочих днів. Центр технічних рішень має представництва в містах Одеса та Київ, так само здійснюємо доставку в міста Львів, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ, Вінниця та інші населені пункти. Дизельні теплові гармати ціна ви можете подивитися на нашому сайті e-ctr.com.ua, а також уточнити, зателефонувавши за вказаним телефоном.
|