Дизельні гармати купить в Украине, Киев, Харьков, Львов, Одесса цена, фото, характеристики
Фільтр товарів
Цена
Производитель
Застосувати
 
Статті
15.05.2021
Як правильно розрахувати стабілізатор напруги для будинку

У будинку кожного сучасного жителя України встановлена величезна кількість електроніки і побутової техніки. Але не усім відомо, як живляться усі ці пристрої. Як правило, мережеву напругу в 220В сприймають за належне. Насправді цей показник може коливатися в досить широкому діапазоні. Це відгукнеться не лише некоректною роботою техніки, але і поломками. Звідси виникає закономірне питання, чим же викликані такі перепади мережевої напруги.

Передусім, варто взяти до уваги якість устаткування безпосередньо на підстанціях, а також стан ЛЕП. Хоч у більшості випадків до різких скачок напруги призводять непередбачувані чинники. У їх числі метеорологічні умови, або фізична дія на електропроводку. Отже, гарантії того, що сучасна техніка в квартирах або будинках живиться лише допустимою напругою, на жаль, немає. Гарантувати це можна лише при установці відповідного захисту, представленого спеціальним стабілізатором.

Стабілізатори напруги забезпечують стабільне живлення одного або декількох споживачів, тому важливо підібрати модель пристрою з оптимальними характеристиками. Для цього, зрозуміло, слід розрахувати стабілізатор напруги, який зможе гарантувати дійсно надійний захист від негативних явищ безпосередньо в живлячій мережі.

як правильно підібрати стабілізатор напруги для будинку

Стабілізатор напруги : базова мета

Стабільність в мережевій напрузі - над усе. Проте, варто розуміти, що коректну роботу пристрою забезпечить підтримка напруги в певному діапазоні, а не точне дотримання номінального показника в 220В. Згідно з державними стандартами сертифікована побутова техніка, а також електроніка в Україні може справно функціонувати, якщо коливання вхідної напруги складають 10 що дорівнює 22В.

Отже, завданням стабілізатора напруги є надійне забезпечення електроустаткування напругою при амплітуді коливань, обмеженій певними рамками. Це дозволяє уникнути негативних наслідків при систематичних перепадах напруги і гарантує тривалий термін експлуатації відповідного споживача. Тобто стабілізатор є унікальним пристроєм, що забезпечує регулювання вихідної напруги так, щоб компенсувати можливі відхилення вхідного.

Правильний розрахунок потужності стабілізатора для будинку

Розрахунок показників стабілізатора для будинку

Наївно вважати, що досить узяти і придбати першу модель стабілізатора, що попалася, з найбільш високими характеристиками і вона забезпечить максимальну безпеку усієї домашньої техніки. Вибір варто робити, орієнтуючись на потреби навантаження. Встановлювати дорогу модель без вираженої потреби насправді немає. Правильний розрахунок стабілізатора зможе забезпечити надійний захист техніки. Більше того, грамотний підхід дозволить навіть заощадити на такій купівлі.

При необхідності встановити захист для великої кількості споживачів, варто звернути увагу на розрахунок потужності пристрою. Для цього рекомендується ознайомитися з характеристиками усіх споживачів, підсумувавши їх потужностні показники. До потенційного навантаження треба додати приблизно 30Но варіант одночасного включення усіх пристроїв мінімальний, тому можна забезпечити і менший запас.

Фахівці сходяться на думці, що потужність не є єдиним параметром стабілізатора напруги. Варто також звернути увагу на точність. Вона є одним з найважливіших показників функціонування споживача. Хоч будь-яка електроніка або побутова техніка нормально буде працювати, якщо відхилення напруги досягають 10Между тим, точність бюджетних стабілізаторів розпочинається з цієї цифри.

Якщо спеціалізована техніка систематично потребує високої якості електричного живлення, потрібно високоточний стабілізатор. Не зайвим буде і широкий робочий діапазон в стабілізації напруги. Цей параметр несе відповідальність за амплітуду коливань від мережі. При порушенні робочого діапазону активується захисне відключення з подальшим автоматичним включенням.

Варто відмітити, що деяких покупців окрім технічної частини цікавлять особливості монтажу, а також підключення пристрою. Тут є два базові варіанти як монтажу, так і підключення. Передусім, необхідно орієнтуватися на показник потужність. Підключення в розетку передбачається для малопотужних стабілізаторів.

Для пристроїв з високою потужністю розетки недостатньо. Єдиним рішенням тут є клемник. З монтажем, як правило, все просто. Установка стабілізаторів здійснюється на плоску поверхню або ж робиться монтування безпосередньо на стіну. Корпусы деяких сучасних модулів проектують так, що доступний як навісний, так і підлоговий монтаж пристрою.

різновиди стабілізаторів напруги для будинку і правила вибору

Різновиди стабілізаторів напруги і особливості вибору

У більшості випадків користувачів електронних пристосувань мало хвилює облаштування певних приладів. Головне - справне і бездоганне функціонування пристрою. Але із стабілізаторами не все так просто. Дві моделі з аналогічною точністю і потужністю іноді різні за ціною унаслідок реалізації на базі різних стабілізуючих схем. Від цього залежить не лише вартість устаткування, але і швидкість роботи, рівень шуму, відмовостійкість і так далі.

На сучасному українському ринку таких пристроїв надається можливість вибору з чотирьох різновидів стабілізаторів - електромеханічні, релейні або електронні ступінчасті, а також електронні безступінчаті. Перші вважаються досить плавними і точними. Це бюджетний варіант, слабкою стороною якого є струмознімальні щітки і низький показник швидкодії.

Ступінчасті релейні пристрої - бюджетні і швидкі, підходять практично для усіх побутових споживачів. Назвати їх гранично точними складно, та і серед слабких місць виділяють електромагнітні реле. З електронним аналогом ситуація інша. Тут разом реле встановлені напівпровідникові ключі. Такий варіант обійдеться дорожче, але буде надійніший. Ступінчасті електронні стабілізатори привертають увагу підвищеною точністю. Але чим вище ступінь, тим більше ціни.

Безступінчаті електронні пристрої вважаються преміальними стабілізаторами. Тут і точність на висоті, і діапазон стабілізації досить широкий. Фахівці сходяться на думці, що такий варіант підійде для професійних пристроїв. Для побуту установка подібних акумуляторів напруги вважається зайвою.

Зрозуміло, простій людині, якій не відомі усі деталі і особливості стабілізаторів для побутового застосування вибрати не просто. В цьому випадку доцільно довіритися професіоналам. Досвідчені майстри допоможуть підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни з характеристиками під конкретні завдання.

 

 

в корзину

Корзина покупок
 

Дизельні гармати

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Теплова гармата Grunfeld DFAH-35A дизельн, Grunfeld DFAH-35A, Теплова гармата Grunfeld DFAH-35A дизельн фото, продажа в Украине
Код товара: 38676
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Обсяг паливного бака - 19 л ; витрата палива - 2,4 кг/час ; Теплова потужність - 35 кВт ; Максимальна температура - 250 градусов ; Продуктивність - 850 м3/ч ; Тип нагріву - прямой ; Напруга - 220 В ; Габарити - 770x370x490 мм ; Вага - 17,5 кг ;
10955 грн.
Дизельна теплова гармата Grunfeld DFAH-30, Grunfeld DFAH-30, Дизельна теплова гармата Grunfeld DFAH-30 фото, продажа в Украине
Код товара: 29574
  text_tech_spec
  Термостат - + ; витрата палива - 2.4 кг/час ; Обсяг бака - 19 л ; Потік повітря - 850 куб.м/час ; Потужність - 30 кВт ; Частота - 50 Гц ; Напруга - 230 В ; Габарити - 770x370x490 мм ; Вага - 17,5 кг ;
11764 грн.
Жаростійкий рукав GRUNFELD 1 м для дизельної гармати DFAH-30B, Жаростойкий рукав GRUNFELD 1 м для DFAH-30B, Жаростійкий рукав GRUNFELD 1 м для дизельної гармати DFAH-30B фото, продажа в Украине
Код товара: 30546
Опис товару: Жаростійкий рукав GRUNFELD 1 м для дизельної гармати DFAH-30B призначений для подачі чистого гарячого повітря в приміщення. Виготовлений із спеціального скловолокна і армуючої спіралі з нержавіючої сталі. Гнучка конструкція дозволяє підлаштувати повітропровід під потреби конкре..
1968 грн.
Повітровід Master 305ммх3м
Код товара: 31270
  text_tech_spec
  Діаметр - 305 мм ; Тиск - 30 МПа ; Максимальна температура - 150 °C ; Довжина - 3 м ;
2256 грн.
Жаростійкий рукав GRUNFELD 1 м для дизельної гармати DFAH-50B, Жаростойкий рукав GRUNFELD 1 м для DFAH-50B, Жаростійкий рукав GRUNFELD 1 м для дизельної гармати DFAH-50B фото, продажа в Украине
Код товара: 30548
Опис товару: Жаростійкий рукав GRUNFELD 1 м для дизельної гармати DFAH-50B призначений для подачі чистого гарячого повітря в приміщення. Виготовлений із спеціального скловолокна і армуючої спіралі з нержавіючої сталі. Гнучка конструкція дозволяє підлаштувати повітропровід під потреби конкре..
2861 грн.
Жаростійкий рукав GRUNFELD 3 м для ді Єльня гармати DFAH-30B, Жаростойкий рукав GRUNFELD 3 м для DFAH-30B, Жаростійкий рукав GRUNFELD 3 м для ді Єльня гармати DFAH-30B фото, продажа в Украине
Код товара: 30547
Опис товару: Жаростійкий рукав GRUNFELD 3 м для дизельної гармати DFAH-30B призначений для подачі чистого гарячого повітря в приміщення. Виготовлений із спеціального скловолокна і армуючої спіралі з нержавіючої сталі. Гнучка конструкція дозволяє підлаштувати повітропровід під потреби конкре..
3672 грн.
Підігрівач палив . до дизельних гармат MASTER
Код товара: 31278
Купити Підігрівач палив. до дизельних гармат MASTER в Україні, опис, відгуки. Підігрівач палив. до дизельних гармат MASTER В-230. По-360, BV призначений для зменшення в'язкості дизельного палива в холодну пору року. При низькій температурі в'язкість дизеля дуже висока, а значить не може його прох..
3912 грн.
Жаростійкий рукав GRUNFELD 3 м 15А), Жаростойкий рукав GRUNFELD 3 м для DFAH-50B, Жаростійкий рукав GRUNFELD 3 м 15А) фото, продажа в Украине
Код товара: 30549
Опис товару: Жаростійкий рукав GRUNFELD 3 м для дизельної гармати DFAH-30B призначений для подачі чистого гарячого повітря в приміщення. Виготовлений із спеціального скловолокна і армуючої спіралі з нержавіючої сталі. Гнучка конструкція дозволяє підлаштувати повітропровід під потреби конкре..
4774 грн.
Повітровід Master 305ммх7,6м
Код товара: 31271
  text_tech_spec
  Тиск - 30 Мпа ; Максимальна температура - 150 °C ; Діаметр - 305 мм ; Довжина - 7,6 м ;
5854 грн.
Повітровід 350ммх7,6м для Master BV690, Воздуховод 350ммх7,6м, Повітровід 350ммх7,6м для Master BV690 фото, продажа в Украине
Код товара: 31273
  text_tech_spec
  Тиск - 30 МПа ; Максимальна температура - 150 С ; Діаметр - 350 мм ; Довжина - 7,6 м ;
6758 грн.
Дизельна гармата SENSEI BDO-20
Код товара: 25520
  text_tech_spec
  Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 1.85 кг/ч ; Теплова потужність - 20 кВт ; Потік повітря - 560 м?/ч ; * Тип палива - дизель/керосин ; Потужність двигуна - 0.1 кВт ; Термостат адаптера - + ; Ємність бака - 24 л ; Габарити - 892x470x517 мм ; Вага - 24 кг ;
9479 грн.
Дизельна гармата SENSEI BDO-30
Код товара: 25521
  text_tech_spec
  Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 2.75 кг/ч ; Теплова потужність - 30 кВт ; Потік повітря - 588 м?/ч ; * Тип палива - дизель/керосин ; Потужність двигуна - 0.1 кВт ; Ємність бака - 25 л ; Габарити - 840х518х458 мм ; Вага - 24 кг ;
10181 грн.
Дизельна гармата PATRIOT DT 25
Код товара: 26090
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 1.85 кг/ч ; Теплова потужність - 25 кВт ; Потік повітря - 600 м?/ч ; * Тип палива - дизель ; Система запалювання - электрическая ; Тип управління - автоматика ; Тип нагріву - прямой ; Ємність бака - 25 л ; Вага - 21 кг ;
10313 грн.
Дизельна гармата VITALS DH-200, VITALS DH-200, Дизельна гармата VITALS DH-200 фото, продажа в Украине
Код товара: 26017
  text_tech_spec
  Комплектація - колеса, ручка для транспортировки ; Гарантія - 12 месяцев ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 1.95 кг/ч ; Теплова потужність - 20 кВт ; Потік повітря - 595 м?/ч ; * Тип палива - дизель ; Потужність двигуна - 0.035 кВт ; Тип нагріву - прямой ; Ємність бака - 24 л ; Габарити - 805 x 360 x 460 мм ; Вага - 18 кг ;
10496 грн.
Дизельна гармата PATRIOT DT 35
Код товара: 26102
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 2.92 кг/ч ; Теплова потужність - 35 кВт ; Потік повітря - 750 м?/ч ; * Тип палива - дизель/керосин ; Потужність двигуна - 0.2 кВт ; Система запалювання - электрическая ; Тип управління - автоматика ; Тип нагріву - прямой ; Температура повітря на виході - 70 °C ; Ємність бака - 24 л ; Вага - 22 кг ;
10637 грн.
Теплова гармата Grunfeld DFAH-35A дизельн, Grunfeld DFAH-35A, Теплова гармата Grunfeld DFAH-35A дизельн фото, продажа в Украине
Код товара: 38676
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Обсяг паливного бака - 19 л ; витрата палива - 2,4 кг/час ; Теплова потужність - 35 кВт ; Максимальна температура - 250 градусов ; Продуктивність - 850 м3/ч ; Тип нагріву - прямой ; Напруга - 220 В ; Габарити - 770x370x490 мм ; Вага - 17,5 кг ;
10955 грн.
Повітровід 605ммх7,6м для Master BV-290 / BV470-1, 605ммх7,6м для Master BV-290/ BV470-1, Повітровід 605ммх7,6м для Master BV-290 / BV470-1 фото, продажа в Украине
Код товара: 35547
  text_tech_spec
  Діаметр - 610 мм ; Довжина - 7,6 м ;
11236 грн.
Повітровід 610ммх7,6м для Master BV-290 / BV470-1, Воздуховод 610ммх7,6м, Повітровід 610ммх7,6м для Master BV-290 / BV470-1 фото, продажа в Украине
Код товара: 31275
  text_tech_spec
  Діаметр - 610 мм ; Довжина - 7,6 м ; Максимальна температура - 150 °C ; Тиск - 30 МПа ;
11238 грн.
Теплова гармата дизельна KINLUX BGO 1601-20, KINLUX BGO 1601-20, Теплова гармата дизельна KINLUX BGO 1601-20 фото, продажа в Украине
Код товара: 38734
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Обсяг паливного бака - 19 л ; витрата палива - 1,65 л/час ; Теплова потужність - 20 кВт ; потік повітря - 550 м.куб/час ;
11248 грн.
Дизельна теплова гармата Grunfeld DFAH-30, Grunfeld DFAH-30, Дизельна теплова гармата Grunfeld DFAH-30 фото, продажа в Украине
Код товара: 29574
  text_tech_spec
  Термостат - + ; витрата палива - 2.4 кг/час ; Обсяг бака - 19 л ; Потік повітря - 850 куб.м/час ; Потужність - 30 кВт ; Частота - 50 Гц ; Напруга - 230 В ; Габарити - 770x370x490 мм ; Вага - 17,5 кг ;
11764 грн.
Дизельна гармата MASTER У 35 CEL
Код товара: 26344
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 мес ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 0.86 кг/ч ; Теплова потужність - 10 кВт ; Потік повітря - 280 м?/ч ; * Тип палива - дизель ; Потужність двигуна - 0.02 кВт ; Система запалювання - электрическая ; Тип управління - автоматика ; Тип нагріву - прямой ; Температура повітря на виході - 175 °C ; Ємність бака - 15 л ; Габарити - 810х350х460 мм ; Вага - 17 кг ;
13391 грн.
Теплова гармата KINLUX 1401-50-19E (диз.паливо, прямий нагрів, 50кВт), KINLUX 1401-50-19E, Теплова гармата KINLUX 1401-50-19E (диз.паливо, прямий нагрів, 50кВт) фото, продажа в Украине
Код товара: 35624
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Тип палива - дизель / керосин ; потужність - 180 Вт ; Теплова потужність - 50 кВт ; Витрата повітря - 4 кг/час ; Продуктивність - 1100 м³ / ч ; Ємність бака - 38 л ; Напруга - 220 В ; Габарити - 860x456x600 mm ; Вага - 22 кг ;
13722 грн.
Дизельна гармата VITALS DH-300, VITALS DH-300, Дизельна гармата VITALS DH-300 фото, продажа в Украине
Код товара: 26018
  text_tech_spec
  Комплектація - колеса, ручка для транспортировки ; Гарантія - 12 месяцев ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 2.2 кг/ч ; Теплова потужність - 30 кВт ; Потік повітря - 720 м?/ч ; * Тип палива - дизель ; Потужність двигуна - 0.08 кВт ; Тип нагріву - прямой ; Ємність бака - 24 л ; Габарити - 840 х 360 х 490 мм ; Вага - 19.7 кг ;
15960 грн.
Дизельна гармата MASTER B 35 CED, MASTER B 35 CED, Дизельна гармата MASTER B 35 CED фото, продажа в Украине
Код товара: 581
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 0.86 ; Теплова потужність - 10 ; Потік повітря - 280 ; * Тип палива - дизель/керосин ; Система запалювання - электрическая ; Управління від термостата - + ; Тип управління - ручной ; Тип нагріву - прямой ; Температура повітря на виході - 175 ; Ємність бака - 15 ; Габарити - 810x350x460 ; Вага - 17 ;
16129 грн.
Дизельна гармата MASTER B 70 CED, MASTER B 70 CED, Дизельна гармата MASTER B 70 CED фото, продажа в Украине
Код товара: 582
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 ; Тип двигуна - электрический ; витрата палива - 1.6 ; Теплова потужність - 20 ; Потік повітря - 400 ; * Тип палива - дизель/керосин ; Потужність двигуна - 0.9 ; Система запалювання - электрическая ; Управління від термостата - + ; Тип управління - ручной ; Тип нагріву - прямой ; Температура повітря на виході - 250 ; Ємність бака - 19 ; Габарити - 810x350x450 ; Вага - 17 ;
16832 грн.
Теплова гармата дизельна KINLUX BGO 1601-50, KINLUX BGO 1601-50, Теплова гармата дизельна KINLUX BGO 1601-50 фото, продажа в Украине
Код товара: 38735
  text_tech_spec
  Гарантія - 12 месяцев ; Обсяг паливного бака - 50 л ; витрата палива - 4 л/час ; Теплова потужність - 50 кВт ; потік повітря - 1100 м.куб/час ; Вага - 27,8 кг ;
18749 грн.
Дизельна теплова гармата Grunfeld DFAH-20, Grunfeld DFAH-20, Дизельна теплова гармата Grunfeld DFAH-20 фото, продажа в Украине
Код товара: 29581
  text_tech_spec
  витрата палива - 1.6 кг/час ; Обсяг бака - 15 л ; Потужність - 20 кВт ; Частота - 50 Гц ; Напруга - 230 В ; Габарити - 580x380x605 мм ; Вага - 21 кг ;
21221 грн.

Дизельні теплові гармати, види і принципи роботи

З настанням перших холодів багато хто починає замислюватися про необхідність купити теплове обладнання. Перш за все, теплове обладнання необхідно там, де відсутня централізована система опалення або немає можливості її використовувати. В інтернет-магазині «Центр технічних рішень» представлено широкий вибір дизельних, газових, гасових, інфрачервоних і електричних обігрівачів, які застосовуються як для обігріву як житлових приміщень, так і для роботи промислових об'єктів, будівельних майданчиків, обігріву теплиць і складів і т.д.

Купити дизельну гармату неорганізованому в Україні від інтернет магазину ЦТР

Дизельний обігрівач або дизельна теплова гармата призначена, перш за все, для обігріву великого за площею приміщення за короткий відрізок часу. Тому застосовується вона на будівельних майданчиках, складах, на підприємствах і т. д. Конструктивно дизельна теплова гармата складається з камери згоряння, паливного бака, вентилятора, пальники та системи автоматики. Для того, щоб дане теплове обладнання працювало в автоматичному режимі, повинен бути встановлений термостат, система контролю полум'я і таймер. Гармата з термостатом має наступний принцип роботи: паливо подається за допомогою насоса або компресора в форсунку, яка впорскує його в камеру згоряння, де і відбувається займання. Вентилятор позаду камери згоряння задуває повітря, яке нагрівається і потрапляє потім в приміщення. Для роботи вентилятора і автоматики теплової гармати, необхідне живлення від мережі 220 В. Термостат управляє подачею палива через електромагнітний клапан і харчуванням вентилятора. Деякі теплові гармати з термостатом мають мікропроцесор, який так само відпрацьовує сигнали від датчиків захисту і контролю.За потужністю дизельна гармата купити здатна видавати від 10 до 100 кВт тепла. Для того, щоб ви могли вибрати оптимальну модель теплової гармати, наведемо наступну таблицю.

Обсяг приміщення (нагрів на 15˚С), кв.м

Необхідна теплова потужність, кВт

30-50

3

100-140

6

200-240

12

350-480

<Дизельна гармата прямого нагріву

Гармата прямого нагріву працює наступним чином: подається ззовні струмінь повітря проходить безпосередньо через камеру згоряння, де відбувається її нагрівання і виходить назовні разом з відпрацьованими горючими газами. Таке конструктивне виконання дозволяє отримати кращу віддачу тепла в приміщення, але має досить вузьке застосування в зв'язку з необхідністю хорошої вентиляції і нетривалому перебуванні людей поблизу.

Дуже якісної і надійної в роботі показала себе дизельна теплова гармата прямого нагріву MASTER B 230. Вона володіє тепловою потужністю 65 кВт, камера згоряння виконана з нержавіючої сталі, має великий паливний бак на 65 л, оснащена системою стабілізації полум'я. Також заслуговує на увагу Дизельна гармата з прямим нагрівом VITALS DH-300 - вона дозволяє видавати до 30 кВт теплової потужності, має досить економну витрату палива, легко транспортується завдяки наявності коліс. Купити дизельний обігрівач фірми Grunfeld - відмінна альтернатива розкрученим брендам. В інтернет-магазині

ЦЕНТР ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ ви можете дизельна гармата купити Grunfeld DFAH-30, потужністю 30 кВт, оснащену всім необхідним електронікою, потужним вентилятором і паливним баком на 19 л. Також на сайті e-ctr.com.ua ви можете купити теплове обладнання SENSEI, SAKUMA, Термия і інші.

Дизельна гармата з відведенням газів

Існує також дизельна гармата й непрямого нагрівання - вона має більш широке застосування, оскільки продукти горіння не попадають в приміщення завдяки застосуванню системи димовидалення. Тому вона може застосовуватися в закритих приміщеннях, де перебувають люди за умови наявності ефективної припливно-витяжної вентиляції або можливості постійного провітрювання.

Нагрівання повітря відбувається за допомогою дотику з кожухом камери згоряння. Дизельна гармата з відведенням газів природним чином має менший ККД у порівнянні з аналогами з прямим нагрівом, однак при цьому вони значно безпечніше, екологічніше і можуть бути використані в житлових або виробничих приміщеннях з постійною присутністю людей.

На нашому сайті можна купити гасовий обігрівач Sakuma він, як і більшість дизельних обігрівачів може працювати в тому числі і на дизельному паливі. Але використання гасу значно розширює його сферу застосування, так як продукти горіння набагато менш токсичні і подібного плану гасовий обігрівач може бути використаний в житлових приміщеннях. Подібна практика широко застосовується в Японії, батьківщині бренду Sakuma. Обігрівач Sakuma універсальна річ, може бути використаний як обігрівач, з регульованою потужністю від 0.5 до 4.5кВт, а так само як піч для приготування їжі. Собівартість 1 кВт тепла, не особливо дорожче тарифу на електрик.
Дизельна гармата купити за нормальною ціною Grunfeld, Master, Sakuma, Vitals, Sensei з відведенням газів ви можете, звернувшись до наших менеджерів або залишивши заявку на сайті e-ctr.com .ua.

Доставка по Україні теплових гармат і інших обігрівачів здійснюється оперативно протягом 1-2 робочих днів. Центр технічних рішень має представництва в містах Одеса та Київ, так само здійснюємо доставку в міста Львів, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ, Вінниця та інші населені пункти. Дизельні теплові гармати ціна ви можете подивитися на нашому сайті e-ctr.com.ua, а також уточнити, зателефонувавши за вказаним телефоном.
Ми не просто продаємо, Ми даємо технічне рішення

Центр Технічних Рішень 5 stars - " найнижчі ціни на дізеьние теплові гармати в Україні " Рекомендуємо Сайт Відмінний інтернет магазин з великим асортиментом дизельних теплових гармат